• بازیابی اطلاعات سرور ها در سریع ترین زمان ممکن
 • بازیابی انواع سرور با هر مدل پیکربندی RAID

بازیابی اطلاعات سرور

 • ***

  بازیابی اطلاعات سرور Asus

  بازیابی اطلاعات سرورهای ASUS هم مانند سایر سرورهای دیگر  امکان پذیر است و بخوبی توسط رسانه افزار ارایه میشود حتی اگر چند هارددیسک آسیب دیده وجود داشته باشد. 
 • ***

  بازیابی سرور Supermicro

  اگر شما نمی توانید به اطلاعات خود را بر روی یک سیستم RAID یا سرور  SUPERMICRO دسترسی داشته باشید رسانه افزار بهترین راهکارهای بازیابی اطلاعات را بشما ارایه میکند .
 • ***

  بازیابی اطلاعات سرور intel

  از دست دادن اطلاعات سرورهای اینتل بمعنای از دست رفتن دائمی دیتا نیست و حتی در سیستمهای سطح بالایی از قبیل انواع سرورهای  intel  هم از دست رفتن دیتا میتواند اتفاق بیافتد . 
 • ***

  بازیابی اطلاعات سرور hp

  مهندسین ما بصورت روزمره در حال بازیابی اطلاعات RAID سرورهای hp هستند  خصوصاً سرورهای hp Proliant  سری DL معمولا در لابراتوار شرکت جهت بازیابی موجود است .
 • بازیابی سرورهای DELL

  به لطف سالها تجربه و آشنایی با بازیابی اطلاعات از انواع RAID مهندسین ما تخصص گسترده ای در زمینه محاسبه مجدد تنظیمات RAID و شبیه سازی مجازی آنها بدست آورده اند 

 • بازیابی سرورهای IBM

  برای بازیابی اطلاعات سرورهای آی بی ام نیاز به تخصص گسترده ای است. اما خوشبختانه در مجموعه خدمات بازیابی اطلاعات ما بازیابی انواع سرورهای IBM نیز ارایه میشود . 

 • بازیابی سرور Acer

  برای بازیابی اطلاعات RAID در سرورهای Acer ، بسته به پیکربندی و سطح RAID، تجربیات ، دانش و تخصص در ساختارهای داخلی سیستم، ,و شناخت RAID های مورد استفاده لازم است. 

 • بازیابی سرور Lenovo

  برای موفقیت در بازیابی هر RAID ابتدا باید رفتار RAID کنترلر را شناخت ، لذا برای بازیابی Think Server ها نیز نیاز به شناخت و تخصص گسترده ایست.

 • بازیابی سرور Fujitsu

  در بسیاری از موارد بازیابی اطلاعات RAID بر روی سرورهای فوجیتسو PRIMERGY  را میتوان براحتی انجام داد و یا میتوان دوباره آنرا بشکل اولیه بازسازی کرد.

 • بازیابی سایر سرورها

  برای تسلط بر بازیابی اطلاعات هر مدل سرور و RAID ، نیاز به تجربه و تخصص در الگوریتم ها و رفتار همه کنترلر های RAID با برند های متنوع و موجود در بازار میباشد  .

 1. تیم بازیابی با تجربه
  تیم بازیابی با تجربه ما خدمات بازیابی سرورهای مجازی و فیزیکی را سالهاست ارائه می دهد و با دو دهه تجربه در بازیابی ترکیبی از انواع دستگاههای ذخیره سازی و ظرفیت های مختلف آماده به کار است ، چه شما یک وب سرور بزرگ و چه یک ایمیل سرور ساده برای بازیابی داشته باشید متخصصین ما همیشه بهترین شانس موفقیت در بازیابی اطلاعات را برای شما به ارمغان خواهند آورد.
 2. بدون افزایش ریسک
  در هنگام بازیابی اطلاعاتتان در رسانه افزار شما از کنترل و جلوگیری از آسیب بیشتر و سایر ریسکهای رایج در بازیابی آرایه های سرور ها که عمدتاً در مراکز غیر حرفه ایی و یا توسط اشخاص ناشی بوجود میاید خیالتان راحت است و می توانید از این لحاظ کاملاً مطمئن باشید ، ما به طور معمول بدون دسترسی مستقیم به سخت افزار اصلی سرور یا استوریج بازیابی RAID  آنها را بدون ریسک انجام میدهیم .
 3. بازگشت سریع اطلاعات
  طولانی شدن و عدم بازگشت سریع اطلاعات یا از دست دادن داده های یک سرور می تواند یک سازمان یا یک کسب و کار را به طور جدی به خطر بیاندازد. رسانه افزار با کاهش زمان خاموش بودن سرور و با بازیابی ظرف ۲ تا ۴ روز و ارائه خدمات اورژانسی ۲۴/۷/۳۶۵ در خدمت شما خواهد بود . و غالباً خدمات اورژانسی ما بطور متوسط ۴۸ ساعته به نتیجه مطلوب خواهد رسید.
 4. امنیت پیشرفته اطلاعات
  رسانه افزار با سیستم امنیت پیشرفته و بعنوان امن ترین مرکز ارائه دهنده خدمات بازیابی اطلاعات کشور ، تعدادی گواهینامه و تائیدیه های صلاحیت از مراجع مربوطه کسب کرده است و دارای سوابقی که نشان دهنده تعهد به حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات و حقوق مادی و معنوی و امانتداری اطلاعات مشتریان است میباشد . و همچنین آموزش و پیاده سازی و ممیزی استانداردهای ISO -27001  ISMS از دیگر اقدامات حفظ امنیت اطلاعات مشتریان در شرکت ما بوده است.
 5. هزینه فقط درصورت بازیابی
  خدمات بازیابی اطلاعات ما شامل هیچ هزینه ایی نخواهد بود اگر دیتای مورد نظر بازیابی نشود ، و بابت آنچه امکان سنجی بازیابی اطلاعات نامیده میشود یا تحت عناوینی دیگر چون ورودیه و غیره مبلغی دریافت نمیگردد. 
 6. امکان سنجی و ارزیابی رایگان
  در زمان بروز مشکل و فاجعه از دست دادن داده ها شما به تشخیص و برآورد قابل اعتمادی از زمان و هزینه بمنظور تصمیم گیری های کلیدی نیاز دارید و بررسی و تشخیص رایگان ما و سرعت عمل ما در انجام آن و برآورد زمان عملیات بازیابی در قدم اول بزرگترین کمک در برخورد منطقی با ابعاد فاجعه و مدیریت بحران بوجود آمده برای شماست .

علل از دست رفتن اطلاعات

 • خرابی فیزیکی هارددیسک ها

 • مشکل در بازسازی یا Rebuild

 • مشکلات پیکربندی در RAID

 • خطاهای مرتبط به سیستم عامل

:

 • خطای کاربران و مدیران سیستم

 • نصب یا بروز رسانی نرم افزارها

 • مشکلات حین انتقال و مهاجرت

 • ویروسها ، بدافزار ها و حملات

 • روال بازیابی اطلاعات سرور ها

   

  روال بازیابی و انجام فرایند بازیابی اطلاعات سرورها در رسانه افزار به چه شکل است ؟

  به جرأت میتوان گفت رسانه افزار تنها شرکت بازیابی اطلاعات سرور با امکان سنجی و تشخیص واقعاً بدون خطر است. ما خیلی سریع برآوردی از قیمت و زمان انجام کار اعلام خواهیم کرد و هزینه خدمات ما به نوع مشکل و سناریوی اتفاقات روی سرور شما و زمان انجام کار بستگی دارد.
   
   

 

 

 

Our Server

Data Recovery

 Process

 

 

 

Server

 Data Recovery

 Tips

 • توصیه های مهم در بازیابی اطلاعات سرور

   

  هنگام بروز مشکل از دست دادن اطلاعات  چند نکته مهم در بازیابی اطلاعات سرور  را باید در نظر داشته باشید :  

  اگر متخصص بازیابی سرور نیستید، هرگز اقدام به بازیابی اطلاعات سرور خود نکنید  و همچنین اجازه ندهید سایرین هم با سعی و خطا برای سرنوشت اطلاعات سرور شما تصمیم بگیرند و تجربه کسب کنند  .
   
   
 • تکنولوژی بازیابی اطلاعات سرورها

   

  دانش و تکنولوژی بازیابی اطلاعات سرورها در رسانه افزار 

  سرورها دستگاه ها و تکنولوژی ذخیره سازی تخصصی هستند و مهندسان بازیابی اطلاعات نیاز به تجهیزات تخصصی و تجربه و دانش خاص به منظور ارائه خدمات ایمن جهت بازیابی آنها دارند. و تیم بازیابی اطلاعات رسانه افزار با اتکاء بر دانش و تجهیزات روز دنیا می تواند داده ها را از هر سرور صرف نظر از اندازه و حجم ، سیستم عامل و یا هر سناریو خرابی بازیابی نماید.
   
   

 

 

 

Server

Data Recovery

Technology

 

 

 

   No Data , No Charge   

            دریافت هزینه فقط در صورت بازیابی اطلاعات مورد نظر