بازیابی اطلاعات RAID 0

بازیابی اطلاعات RAID 0

مهندسین رسانه افزار متخصص بازیابی اطلاعات RAID 0  می باشند. Raid 0  ساده ترین شکل از RAID است که اطلاعات در آن به صورت یکسری از بسته یا بلوک هایی (Strip) از داده ها ذخیره میشود. هنگامیکه شما یک فایل را در یک ( آرایه) Array کپی (write) میکنید اطلاعات شما به صورت قطعات شکسته شده به اندازه Strip در Array ذخیره میشوند. تعداد دقیق قطعات بسته به تعداد و سایز درایوهای موجود در آرایه متفاوت است . آرایه تمام قطعات را به طور همزمان write میکند که همین مورد باعث میشود سرعت خواندن/ نوشتن سریع باشد.

بازیابی اطلاعات RAID 0

در این مدل RAID ، بر خلاف انواع دیگر RAID هیچ افزونگی ایجاد نمیشود ، اگر یک درایو Fail شود اطلاعات Array از دست میرود. یک خرابی و ایراد ناگهانی RAID میتواند باعث عدم دسترسی به ترابایت ها  اطلاعات مهم شود. در مواقع از دست دادن اطلاعاتتان به عنوان یک Alternative در سراسر ایران همراه شما هستیم .
رسانه افزار تشخیص های بدون ریسک را برای تمام سیستم های RAID 0 ارائه میدهد . در عرض ۲۴ ساعت ما میتوانیم تمامی اطلاعاتی که شما برای بازیابی اطلاعاتتان نیاز دارید را ارائه کنیم . هر گزارش ارزیابی شامل : حدود قیمت ، آنالیز خرابی های RAID و اطلاعات مهم دیگر  میباشد.

تکنولوژی تعمیر و بازیابی اطلاعات RAID 0  در رسانه افزار  :

رسانه افزار پیشرو در صنعت بازسازی و بازیابی اطلاعات RAID است . خدمات ما بسیار سریع ، مطمئن و قابل اعتماد هستند . ما روی امکانات و تجهیزات مان سرمایه گذاری کرده ایم تا میزان موفقیتمان به عنوان پیشرو بازیابی اطلاعات در تمامی پیکر بندی های RAID را حفظ نماییم.

ریکاوری RAID 0

خرابی تنها یک هارددیسک میتواند مانع دسترسی شما به اطلاعاتتان در سیستم RIAD 0 شود.

ما مشکلات فیزیکی بوجود آمده در RAID 0 که نیازمند جراحی هارد باشند را مرتفع کرده و با اطمینان و بدون ریسک داده های RAID 0 را بازیابی و تعمیر میکنیم . اگر هاردهای سیستم Fail شده است ، مهندسین ما میتوانند به سرعت هر یک از هاردهای عضو RAID را بازیابی و تعمیرات اساسی انجام داده و به وضعیت کاری برگردانند.
ما تجربه کار با تمام سیستم عامل ها ، فایل سیستمها و انواع فایلهای رایج را داریم. مهندسین ما برای تضمین بهترین نتایج ، همیشه یک کپی فیزیکال از Raid گرفته و بعد از آن به رفع اشکال فایل سیستم و بازیابی می پردازند.

برخی از رایج ترین حالات از دست رفتن اطلاعات RAID 0 شامل موارد ذیل میباشد :

  • خرابی هارد دیسکهای داخل RAID
  • اشکال در کنترلر RAID
  • بروز مسائل الکترونیکی و آسیب PCB( برد مدار چاپی ) هارد
  • خرابی Firmware هارددیسک ها
  • خرابی و مغایرت سخت افزاری
  • خرابی فایل و آسیب های ویروس ها
  • فرمت کردن ، پارتیشن بندی ، مشکلات لاجیکالی و خطاهای کاربران

پروسه های کاری در ویرا رسانه افزار با رعایت قوانین ISMS ( استاندارد سیستم مدیریت امنیت اطلاعات)، حقوق مادی و معنوی مشتریان ، حفظ اطلاعات به امانت گرفته شده ایشان ، تعهد به حفظ محرمانگی با ایجاد و حفظ آرامش خاطر مشتریان و سازمانهای مرتبط اقدام به پیاده سازی و فراگیری علوم امنیت اطلاعات و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) ISMS) نمودیم و موفق به دریافت گواهینامه ISMS گردیدیم.

زمانیکه RAID خراب میشود چه بایدکرد؟

اگر میخواهید RAID 0 خود را از هر نوع آسیب سخت افزاری حفظ کنید ، شما نیاز به سرعت عمل دارید تا احتمال از دست رفتن دائمی اطلاعاتتون را به حداقل برسانید RAID را خاموش کنید و اقدام به بازگرداندن (Restore) یا بازسازی (Rebuild ) آن نکنید. اقدامی در جهت تعمیر هارد دیسکهای آسیب دیده انجام ندهید.

رسانه افزار هیچ نرم افزار بازیابی اطلاعات تجاری برای RAID 0 توصیه نمیکند . بسیاری از برنامه های تجاری شانس بازیابی اطلاعات موفق را با رونویسی اطلاعات آسیب دیده کاهش میدهند . اگر هارددیسک های ۰ RAID شما خرابی مکانیکی دارد ، اجرای هر نوع نرم افزار میتواند موجب از دست رفتن همیشگی تمام یا قسمتی از فایل ها شود.

همچنین ، شما نباید SCANDISK ، CHKDSK و یا هر ابزار دیگری که برای رفع اشکال فایل سیستم درایو یا تعمیر بدسکتورها و دیگر مشکلات هارد دیسک می باشد را اجرا کنید. ابزارهای دیسک می توانند موجبات خرابی بیشتر و شانس از دست رفتن اطلاعات آرایه شما را افزایش دهند . با انجام این کارها تا حد زیادی شانس بازیابی کامل و موفقیت آمیز اطلاعاتتان را کاهش می دهید. تا زمانیکه با یک فرد حرفه ای واجد شرایط برای بازیابی اطلاعات صحبت کنید RAID را خاموش نگه دارید.

مزایای استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات RAID 0 ما عبارتند از :

۱) خدمات اورژانسی همیشه در دسترس RAID 0 (365/7/24) .

۲) بزرگترین تیم مهندسین بازیابی اطلاعات RAID 0 در کشور و دارای گواهینامه های معتبر و بین المللی و تنها مرکز بازیابی اطلاعات با دسترسی به متخصصان با تجربه RAID .

۳) تنها مرکز دارای گواهینامه ISMS ( سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ) در کشور .

۴) گواهینامه مهارت بازیابی اطلاعات سخت افزاری (جراحی دیسک) HDRC  .

۵) دارای گواهینامه تائید صلاحیت از مرکز ” سمتا ” مرکز راهبردی سامانه مدیریت تامین کننده ” صنایع دفاعی و نیروهای مسلح”.

۶)بازیابی اطلاعات RAID 0 به طور کامل در کمترین زمان ممکن پس از خرابی رسانه ها )هارددیسک ها).

۷) تشخیص و عیب یابی بدون ریسک RAID در موارد استاندارد بازیابی اطلاعات .

۸) مجهز به تجهیزات پیشرفته لابراتور بازیابی اطلاعات ، دانش و تکنولوژی روز دنیا .

در ویرا رسانه افزار، ما به صورت تخصصی بازیابی اطلاعات RAID 0 را انجام می دهیم. ما برای بازیابی اطلاعات RAID0 شما که نیاز به تشخیص پیکر بندی قبلی شامل ترتیب قرارگیری هارددیسک ها و سایز Stripe و تمام اجزاء پیکربندی RAID است، نرم افزاری تخصصی طراحی و تولید کرده ایم تا انجام بازیابی اطلاعات RAID را با هر تعداد هارددیسک در کمترین زمان آنالیز کرده و سپس به سرعت میتوانیم آرایه شما را ترمیم کنیم تا فایلهای شما به طور سالم بازیابی شود و این ابزارهای ما بسیارکمک میکند تا زمان از کار افتادگی سرور و سیستم های سازمان شما را به حداقل برسانیم .

در صورتیکه اطلاعات مورد نظر مشخص شده شما بازیابی نشود ما هیچ هزینه ای در قبال خدماتی که ارائه داده ایم دریافت نمی کنیم.

اگر به علت خرابی هارددیسک ها ، رونویسی های اتفاقی بوجود آمده  یا به هر علت دیگری اطلاعاتتان را از دست داده اید ، ما بهترین راه برای جلوگیری از زیان دائمی را به شما ارائه میدهیم .

برای ارزیابی رسانه ها و یا اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مهندسی ما تماس بگیرید.
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری RAID 0 شماره تماس