بازیابی اطلاعات RAID 10

بازیابی اطلاعات RAID 10

ویرا رسانه افزار خدمات تعمیر و بازیابی اطلاعات RAID 10 را در سراسر کشور به صدها سازمان، شرکت و مراکز دولتی و خصوصی و…. ارائه نموده است. ما با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و با تجربه ترین مهندسین بازیابی اطلاعات RAID نسبت به سایر مراکز، منابع و ابزارهای ابتکاری کارآمدی را ایجاد و فراهم آورده ایم و در ماموریت های بحرانی ریکاوری اطلاعات RAID از آنها بهره میگیریم.

بازیابی اطلاعات RAID 10

 

RAID 10 یک پیکربندی  RAID تو در تو می باشد که (Redundancy ) افزونگی۱  RAID را همراه با سرعت خواندن/ نوشتن (Read/write ) RAID 0 ارائه میکند. هر آرایه متشکل از یک مجموعه Strip در هارددیسک های Mirror شده میباشد، به عنوان مثال ، با خراب شدن یک هارددیسک ، آرایه بدون از دست رفتن اطلاعات حفظ میشود. هنگامیکه خرابی های هارد رخ میدهد، عضو آسیب دیده RAID باید در سریعترین زمان ممکن از آرایه خارج شده تا وضعیت کاری سیستم حفظ شود. با توجه به اینکه ، سرورهای RAID 10 افزونگی بسیار زیادی ارائه میدهند و بسیار قابل اعتماد هستند، اما هیچ پیکربندی RAID امنیت و حفاظت کامل و همیشگی را در قبال از دست رفتن اطلاعات ارائه نمیکند. در سیستم های RAID 10 اطلاعات ممکن است با اتفاقات منطقی یا فیزیکی از دست بروند.در عین اینکه Fail شدن کامل سیستم ها با توجه به افزونگی (Redundancy ) در پیکربندی RAID 10 امری غیر معمول میباشد، اما همیشه احتمال از دست رفتن اطلاعات وجود دارد.

 

هنگام از دست رفتن اطلاعات سیستم های RAID 10 چه باید کرد؟

با حفظ و نگهداری مناسب سیستم ، از دست دادن اطلاعات در سرورRAID 10 تقریباً امری نادر است . بیشتر سیستمها یک hot spare دارند که در صورت Fail شدن هارد به سرعت جایگزین هارد خراب میشوند. در یک مجموعه RAID 10در صورت خرابی ۲ هارددیسک RAID این شانس را به شما میدهد تا عضو آسیب دیده را بازسازی نمایید. لازم به ذکر است در صورت بروز خرابی های سیستم عامل و دیگر مشکلات منطقی (Logical ) اطلاعات ممکن است ازدست رفته و در این موارد RAID نمیتواند در برابر خطاهای نرم افزاری ، اطلاعات را حفاظت کند.

بسته به اندازه آرایه و سناریو خرابی، شما ممکن است بلافاصله از، از دست دادن اطلاعاتتان مطلع نشوید، بسیاری از مشتریان ما درتشخیص شکست RAID مشکل دارند. به خصوص زمانیکه در سیستم آنها علائم قابل توجهی وجود نداشته باشد. ما توصیه میکنیم اگر به اطلاعاتتان دسترسی ندارید RAID خود را خاموش کنید. عملیاتی را در آرایه انجام ندهید یا از برنامه های بازیابی اطلاعات تجاری استفاده نکنید. در سریعترین زمان ممکن برق را قطع کنید و با یک مرکز بازیابی اطلاعات حرفه ای برای ارزیابی سیستم تان تماس بگیرید.

 

برخی از رایجترین سناریوهای خرابی RAID 10 عبارتند از:

 • خرابی های چندین هارددیسک ناشی از نوسان برق یا موارد دیگر

 • آسیب دیدگی RAID کنترلر

 • خرابی یک هارددیسک بعد از بروز خرابی هارد Mirror

 • حذف تصادفی فایل

 • آسیب های ویروس

 • پارتیشن بندی، فرمت کردن، یا Re-initialization

هنگامیکه شما دسترسی به اطلاعات RAID 10 خود را از دست میدهید و در یک شرایط بحرانی و فاجعه بار قرار میگیرید، نیاز به یک شرکت بازیابی اطلاعات دارید که قادر باشد در سریعترین زمان ممکن عملیات ریکاوری اطلاعات RAID 10 شما را انجام داده و زمان از کار افتادگی سیستم شما را محدود کند.

ویرا رسانه افزار خدمات بازیابی اطلاعات RAID 10 را  بر حسب ایرادهای بوجود آمده و کاملاً قابل انعطاف با اتکاء به تیم های مهندسی متبحر و با دانش خود در بهترین کلاس دانش و تکنولوژی روز دنیا ارائه میدهد. ما چندین مورد خدمات را به شما پیشنهاد می دهیم که شامل : بازیابی اطلاعات اورژانسی۲۴/۷/۳۶۵ و خدمات تعمیر RAID 10 ، ما بسیاری از موارد اورژانسی را در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت انجام داده ایم ، امروز با تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.

برای ارزیابی رسانه ها و یا اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مهندسی ما تماس بگیرید.
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری RAID 10 شماره تماس

تکنولوژی تعمیر و بازیابی اطلاعات RAID 10 در رسانه افزار:

بسیاری از مشاغل برای انجام کارهای روزانه خود وابسته به سرورها هستند، در همین راستا یک شکست (Fail) ناگهانی RAID ممکن است موجب بروز مشکلات زیادی شود. کارشناسان بازیابی اطلاعات ما با در اختیار داشتن دانش و منابع ، اطلاعات سرور RAID 10 شما را کاملاً ایمن و کارآمد ریکاوری می نمایند، ما تمامی انواع RAID ها را با بیشترین میزان موفقیت به انجام می رسانیم. ما قبل از شروع ، ابتدا یک ارزیابی اولیه از مورد کاری انجام می دهیم و این امکان را برای شما فراهم می کنیم تا بدون پرداخت هزینه ای در موارد استاندارد تعمیر و بازیابی اطلاعات RAID 10 از جزئیات و شرایط موجود سیستم خود مطلع شوید. اگر شما با تخمین حدودی قیمت اعلام شده موافقت نمودید پروسه کاری شما به جریان افتاده و متخصصان ما در صورت لزوم رسانه های شما که خرابی فیزیکی دارند را تعمیر و جراحی می نمایند. ( Array ) RAID 10 شما را بازسازی نماییم یک کپی فیزیکال (Image ) از هر هارددیسک RAID 10 گرفته و پس از آن خرابی های منطقه ای بوجود آمده را اصلاح می نماییم.

این روش و رویکرد موجب رسیدن ما به میزان موفقیت ممتاز ۹۶درصدی شده است . ما به عنوان یک مرکز دارای گواهینامه های امنیتی ، در طول فرآیند ریکاوری طلاعات با حفظ و کنترل های سختگیرانه امنیتی آرامش خاطر شما را فراهم کرده ایم.

 

چرا از خدمات ویرا رسانه افزار استفاده کنیم؟

 • تضمین هزینه پرداختی در قبال سلامت اطلاعات بازیابی شده RAID (در غیر اینصورت هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید) .

 • آزمایشگاه تعمیر و بازیابی اطلاعات با ابزارهای تخصصی و پیشرفته RAID 10

 • خدمات اورژانسی ۲۴/۷/۳۶۵ و گردش کاری انعطاف پذیر

 • به روز رسانی مداوم موارد و دسترسی به تیم خدمات مشتریان ۲۴/۷

 • خدمات تعمیرRAID 10 برای کاهش زمان از کارافتادگی

ویرا رسانه خدمات تخصصی تعمیر RAID و تخصصی بازیابی اطلاعات RAID را برای همه سرورها و سیستم های ذخیره سازی  (Storage) ارائه میدهد.ما به شما کمک میکنیم تا از خرابی های غیر ضروری کسب و کارتان جلوگیری کرده و زمان از کارافتادگی سرور شما بعد از خرابی RAID کاهش پیدا کند، و با آگاهی و دارابودن معتبرترین گواهینامه های امنیتی در بهترین کلاس تکنولوژی، ما قابل اعتماد ترین نتایج پایدار را برای شما فراهم می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی مورد کاری تان امروز با تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.