بازیابی اطلاعات RAID 6

بازیابی اطلاعات RAID 6

ویرا رسانه افزار خدمات حرفه ای تعمیر و بازیابی اطلاعات RAID 6 را با امنیت کامل و میزان موفقیت نزدیک به ۱۰۰ درصد ارائه میدهد. ما متخصص در بازیابی انواع تکنولوژیRAID هستیم ، با خدماتی که در سراسر کشور ارائه میدهیم ، این امکان را برای شما فراهم کرده تا بعد از بروز شکست و خرابی RAID قبل از اینکه فاجعه دیگری حادث شود در سریعترین زمان ممکن با قابل اعتماد ترین راه ، کسب و کار شما به حالت فعال و اجرایی رسیده.

بازیابی اطلاعات RAID 6

 

RAID 6 اساساً شبیه RAID 5 می باشد، در هر دو RAID ، Strip های اطلاعات بر روی تمام هارددیسک ها به طور یکسان با بلاک parity ذخیره میشوند. بلاک parity این امکان را میدهد تا در صورت خرابی یک هارددیسک RAID بتواند اطلاعات را بازسازی کند. RAID 6 علاوه بر این Parity دوم هم دارد که این مورد افزونگی سیستم را افزایش میدهد. یک RAID 6 استاندارد اطلاعات را با خراب شدن دو هارددیسک بدون از دست رفتن داده ها حفظ میکند.

از آنجا که سیستم های RAID 6 نیاز به انجام دوباره محاسبات و پردازش Parity دارند، سرعت نوشتن آنها نسبت به RAID 5 غالباً کمتر و محدودتر می باشد. اما لزوماً در تمامی موارد اینطور نیست. RAID کنترلرهای تخصصی با Frimwaire بهینه سازی شده میتوانند زمان محاسبات parity را کاهش دهند.

 

رایج ترین سناریو های خرابی RAID 6 عبارتند از:

 • خرابی چندین هارددیسک ( بیش از دو هارددیسک)

 • خطا در بازسازی Rebuild

 • آسیب دیدن کارت RAID کنترلر

 • رونویسی ، فرمت یا پارتیشن بندی

 • رونویسی در نتیجه Re-Initialize

 • خرابی فایل

 • آسیب های ویروس

 • آتش سوزی ، دود یا آسیب هایی از طریق آب

هنگام خرابی RAID 6 چه باید کرد؟

ممکن است سیستم های RAID 6 به طور ناگهانی دچار خرابی شوند، معمولاً در حین بازسازی یا همان Rebuild کردن ، زمانیکه کنترلر خراب شود موجب بروز آسیب های جدی به parity میشود. اگر عملکرد RAID 6 شما متوقف شده است یا به اطلاعات دسترسی ندارید، جزئیات تمامی پیغام های خطایی که مشاهده کردید را یادداشت نمایید و در سریعترین زمان ممکن آرایه را خاموش کنید. سعی نکنید فایل ها را بازیابی یا هر یک از اجزای خراب سیستم را جابه جا کنید. هر هارددیسک آرایه را به طور دقیق و واضح لیبل زده و با ویرا رسانه افزار تماس بگیرید و فاجعه بوجود آمده را مطرح کنید تا گزینه های لازم را برای ریکاوری اطلاعات شما مطرح نماییم.

متخصصان ویرا رسانه افزار بطور منظم با همه انواع RAID کارکرده اند. ما یک مجموعه گسترده ای از کارت های RAID کنترلر داریم، و با توجه به اینکه تیم های ما تجربه های مرتبط با RAID را داشته اند، ما میزان موفقیت ریکاوری بالاتری را از سایر رقبا ارائه می نماییم.

بر خلاف بسیاری از مراکز دیگر، ما بررسی ، تشخیص و عیب یابی های استاندارد بدون ریسک را برای تمام آرایه های RAID ارائه می دهیم. کارشناسان ما سیستم شما را با تجهیزات موجود کاملاً رایگان ارزیابی کرده و برآوردی از زمان گردش کاری ، قیمت و تجزیه تحلیلی از ایراد بوجود آمده خدمتتان ارائه می نمایند. با تکنولوژی بازیابی اطلاعات پیشرفته و Cleanroom با گواهینامه های معتبر، ما بعنوان رهبر صنعت بازیابی اطلاعات در ۲- ۵ روز کاری بیشتر سیستم های RAID 6 را ریکاوری می نماییم. ما همچنین خدمات اورژانسی را برای سرعت بخشیدن به انجام پروسه کاری ) ۲۴/۷/۳۶۵ ) ارائه می دهیم ، حتی سریعتر از چرخش کاری معمول و در زمانی کمتر از ۴۸ ساعت .

برای ارزیابی رسانه ها و یا اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مهندسی ما تماس بگیرید.
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری RAID 6 شماره تماس

یک گزینه مطمئن برای خدمات بازیابی اطلاعات RAID 6

تیم مهندسین ما با تجزیه و تحلیل آسیب و ایجاد یک طرح یا Plan برای هر مورد کاری شروع به کار می نمایند. ما رسانه های آسیب دیده را در Cleanroom تعمیر میکنیم، سپس یک کپی فیزیکال از هر یک از هاردهای عضو RAID 6 گرفته تا یک کپی کاربردی از آرایه ایجاد کنیم . مهندسین ما معمولاً این امکان را دارند تا با استفاده از سخت افزار تخصصی و کارت های کنترلر موجود خود انواع سیستمهای RAID را شبیه سازی نمایند.

تیم های رسانه افزار تجربه ریکاوری اطلاعات از تمامی سیستمهای RAID و فرمت های فایل را دارند، این امکان را داریم تا به سرعت آسیب های منطقی یا Logical را ترمیم کرده تا سیستم شما به وضعیت کاری بازگردانده شود. به عنوان اولین مرکز بازیابی اطلاعات RAID گواهینامه های مرتبط با امنیت اطلاعات و ممیزی شده را بدست آورده ایم، و به منظور کنترل و اداره اطلاعات بازیابی شده مشتریان و حفظ محرمانگی اطلاعاتشان بطور مداوم و موثر دقت بسیاری را اعمال کرده ایم.

 

مزایای استفاده از خدمات ریکاوری اطلاعات رسانه افزار:

 • سرعت انجام کار و گزینه های کاری قابل انعطاف

 • ابزار و امکانات پیشرفته بازیابی اطلاعات RAID 6

 • تیم های مهندسی با تجربه و میزان موفقیت بالا

 • خدمات اورژانسی همیشه در دسترس (۲۴/۷/۳۶۵ )

 • تضمین یا گارانتی پرداخت هزینه در مقابل سلامت اطلاعات بازیابی شده

 • نظارت آنلاین مورد کاری ، خدمات مشتریان ۲۴/۷ و موارد دیگر

ویرا رسانه افزار تعمیر RAID 6 را هم انجام میدهد. متخصصین ما این امکان را دارند تا کارتهای کنترلر آسیب دیده و یا دیگر اجزاء را همزمان با ریکاوری اطلاعاتتان جایگزین نمایند، تا با انجام این کار تا حد زیادی زمان از کار افتادگی و زیان های بهره وری سیستم را کاهش دهند.

هنگامیکه شما نیاز به بازیابی RAID خود در شرایط فاجعه یا همان Disaster ناگهانی بوجود آمده دارید، شما نیاز به کمک متخصصین با تجربه RAID دارید. کارکنان با استعداد رسانه افزار بعد از اتفاق غیر منتظره ای که برایتان بوجود آمده است بهترین نتایج مورد نیاز شما را با بازگرداندن RAID به ارمغان می آورند. برای شروع مورد کاریتان با متخصصان بازیابی اطلاعات RAID 6 صحبت کنید. همین امروز با تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید.

 

هزینه بازیابی اطلاعات RAID 6 :

هزینه های ریکاوری اطلاعات RAID 6 در رسانه افزار دقیقاً به زمان پروسه کار و فاکتور های دخیل در آن که در بالا به اهم آنها اشاره شد بستگی دارد .
برای شروع و یا برای اطلاعات بیشتر در باره هزینه و زمان بازیابی اطلاعات ، هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید. و همزمان برای اطمینان خاطر و کاهش استرس خود به فهرست بلند مشتریان و تقدیرنامه ها و رضایت نامه های استفاده کنندگان از خدمات ما نگاهی بیاندازید .