بازیابی سرور ایسر – Acer

بازیابی سرور ایسر در رسانه افزار

کارشناسان رسانه افزار دارای تجربیات فراوان در بازیابی سرور ایسر –  ACER هستند. بازیابی RAID و بازیابی سرور ایسر ACER نیاز به شناخت رفتار و الگوریتم داخلی کارتهای RAID و کنترلرهای RAID سرورهای  ACER و تخصص گسترده ای در سیستم داخلی و عملکرد ذخیره سازهای سرورهای  ACER  دارد. مهندسین و کارشناسان ما تخصص و تجربه گسترده ای در زمینه آنالیز و تحلیل انواع مشکلات RAID دارند و با اتکا به سالیان دراز تجربه درخشان در بازیابی های RAID شبیه سازی های مجازی ارایه ها و محاسبات و تنظیمات مجدد مجموعه های مختلفی از آرایه ها را به سادگی انجام میدهند.

ما خدمات بازیابی سرور ایسر را در دو حالت استاندارد و اورژانسی هفت روز هفته برای تمام مدلهای سرور ACER ارائه می دهیم.

 

 

Acer_Server_Recovery

Acer_Server_Recovery

 

 

تنوع خدمات بازیابی سرور ایسر

 • بازیابی سرور ایسر  ACER RACK SERVER – سری AR- AW
 • بازیابی سرور ایسر  ACER TOWER SERVER – سری AC – AT
 • بازیابی اطلاعات سرورهای مجازی شامل :   VMWARE , CITRIXE , MICRO SOFT , LENUX , …. روی سرورهای ایسر
 • بازیابی دیتا بیس یا پایگاه داده ها روی سرور های ایسر – ACER
 • بازیابی اطلاعات روی سطوح مختلف RAID در سرور ایسر- ACER : شامل ۰ , ۱, ۵ , ۶  RAID و …

 

بازیابی سرور ایسر

با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان رسانه افزار و تحقیق و توسعه مداوم و مستمر آنان شرکت رسانه افزار پیشرو ارائه راه حلهای بازیابی داده ها برای سیستم های سازمانی و تجاری و فضاهای مجازی سازی شده می باشد . و صرف نظر از نوع پیکربندی آرایه RAID تنظیم شده روی دستگاه های مختلف شامل ۰ , ۱, ۵ , ۶ , ۱۰ , ۵ , ۶ , … و انواع مجازی سازی و فایل سیستم های مختلف ما دائماً در حال بازیابی داده ها از آرایه RAID سرورهای مختلف هستیم

و فقط در موارد خاص و استثنایی که بدلیل آسیب های فیزیکی جبران ناپذیر به هارددیسک ها ممکن است  پیش بیاید در سایر موارد اطلاعات بالای ۹۹% شانس بازیابی دارند به شرط آنکه قبل از آغاز بکار پرسنل و مهندسان ما توسط اشخاص نا آشنا و ناوارد یا مراکز دیگر اقدامات دیگری صورت نگرفته باشد که در این صورت یا بازیابی ممکن است بصورت ناقص انجام گردد و کامل امکان پذیر نباشد یا احیاناً غیر قابل بازیابی باشد.

این شرایط بخصوص در مورد بازیابی اطلاعات پایگاه های داده و دیتابیس های و یا ماشین های مجازی از روی سرورها و آرایه ها بسیار مهم تر و موثر تر است. پس در ابتدای کار با اجتناب از تلاشهای نرم افزاری و احیاناً سخت افزاری و استفاده از روش سعی و خطا  شانس بازیابی اطلاعات خود و یا سازمان خود را کاهش ندهید.

 

 

نکاتی برای جلوگیری از آسیب بیشتر اطلاعات در سرورهای ایسر ACER

 • اگر هارددیسک های سرور به شکل سخت افزاری آسیب دیده اند یک برچسب روی هریک بزنید .
 • محل قرارگیری و سلامت یا عدم سلامت هر هارد را روی آن یادداشت کنید
 • هرددیسکها یا سرور را به نحو مناسبی بسته بندی کنید و برای ما ارسال کنید
 • کاور یا درب هارددیسک خراب یا معیوب را هیچ گاه باز نکنید چون ممکن است نتیجه بازیابی بطور قابل توجهی منفی شود.
 • دیگر هیچ نرم افزار و سیستم عامل و یا دیتایی روی هارد و آرایه کپی نکنید که این عمدتاً در مواردی که آسیب منطقی اتفاق افتاده باشد مد نظر است. مثلا هنگامیکه یک فایل مهم  یا یک ماشین مجازی حذف شده است.
 • از باز سازی مجدد آرایه با هاردهای جدید و یا هاردهای قبلی خودداری کنید. زیرا بشدت احتمال رونویسی شدن اطلاعات مهم امکان دارد.

 

 

هزینه بازیابی سرور ایسر

هزینه بازیابی اطلاعات به چند فاکتور یا عامل مهم بستگی دارد اول از همه به نوع سرویس و خدمات که شما جهت بازیابی اطلاعات خود انتخاب می کنید بعنوان مثال:

بازیابی اورژانسی یعنی سرویس شبانه روزی و ۷ روز هفته و تعطیلات رسمی و آخر هفته هزینه ای گاهاً تا دوبرابر معمول خواهد داشت.

از طرفی هزینه های معمول بازیابی اطلاعات به آسیب وارد شده به سرور یا آرایه و هارددیسک بستگی دارد یعنی هنگامیکه از دست رفتن اطلاعات بدلیل مشکل فیزیکی و سخت افزاری دیسک ها اتفاق می افتد هزینه اش از موقعی که مشکل لاجیکالی ومنطقی دارد کمتر است. همچنین سایز و حجم اطلاعات نیز در تغییر هزینه و تفاوت هزینه تاثیر دارد بعنوان مثال ممکن است یک آرایه با ۳ عدد هارد دیسک هزینه ای برابر نصف بازیابی یک آرایه با۶ یا ۸ عدد هارددیسک هم سایز خودش داشته باشد.

تکنولوژی و فناوری استفاده شده در ذخیره سازها هم در تعیین قیمت بی تاثیر نیست بازیابی ۲ ترابایت اطلاعات از روی هارد اکسترنال به مراتب ارزانتر از بازیابی ۲ ترابایت اطلاعات از روی یک سرور با آرایه RAID است. نوع فایل سیستم و سیستم عامل و نوع فایلها نیز در تعیین هزینه یا براورد هزینه تاثیر گذار است.  بازیابی از یک درایو NTFS به مراتب ارزان تر از بازیابی اطلاعات در یک درایو VMFS خواهد بود.

بسته به نوع تجهیزات و مشکل اتفاق افتاده ممکن است ارائه خدمات بصورت سرویس در محل مشتریان و دیتا سنتر سازمانها و شرکتها انجام گردد یا حتی بصورت ریموت از راه دور یا اعزام کارشناس به شهرستانها و مراکز استان که در هریک از موارد فوق قیمت و هزینه های بازیابی متفاوت خواهد بود.

در موارد استاندارد معمولا در صورت عدم موفقیت در بازیابی اطلاعات هزینه ای دریافت نمی گردد .اما در شرایط خاص و سرویس های ویژه و خاص ممکن است هزینه های ثابتی بعنوان مثال هزینه اعزام کارشناس به محل یا شهرستان دریافت گردد. که فارغ از نتیجه خدمات بازیابی مثبت یا احیانا منفی دریافت خواهد شد.

برای براورد هزینه بازیابی سرور خود هم اکنون با شماره تلفن ما تماس بگیرید.

شماره تماس : ۵۷۸۶۷-۰۲۱