بازیابی سرور سوپرمیکرو

بازیابی سرور سوپرمیکرو – SUPER MICRO 

بازیابی سرور سوپرمیکرو از جمله خدمات بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار است و اگر به اطلاعات خود روی سرور سوپرمیکرو یا هارددیسکهای RAID سوپر میکرو دسترسی ندارید ما به شما پیشنهاد می دهیم که از خدمات شرکت رسانه افزار و تجربه ما در بازیابی سرور سوپرمیکرو استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید .مهندسین ما بطور منظم در حال بازیابی انواع RAID سرور از جمله سرورهای شبکه سوپر میکرو هستند و اهمیتی ندارد که سرور شما یک سرور سوپر میکرو ۱U و ۲U و ۳U و ۴U یا ۵U یا یکی دیگر از مدلها و  راه حلهای ذخیره سازی SUPER MICRO – سوپر میکرو باشد در همه مدلها و اندازه ها ما بازیابی سرور سوپرمیکرو را انجام میدهیم و بازیابی اطلاعات RAID روی سرورهای سوپر میکرو هم مانند سایر سرورها قسمتی از خدمات بازیابی سرور شرکت رسانه افزار بوده است.

 

SUPERMICRO-SERVER-RECOVERY

SUPERMICRO-SERVER-RECOVERY

دلایل از دست دادن اطلاعات سرور سوپرمیکرو :

از دست دادن اطلاعات و نیاز به بازیابی سرور سوپرمیکرو ممکن است به دلایل گوناگون اتفاق بیافتد:

 آسیب فیزیکی یا آسیب منطقی

از دست دادن داده ها ممکن است به علت آسیب فیزیکی به هارد دیسک ها رخ دهد و یا آسیب منطقی هم ممکن است در حدی باشد که نیاز به بازیابی اطلاعات باشد. در تمام موارد از دست رفتن داده ها روی سرورهای سوپر میکرو و سوپر سرورهای سوپر میکرو می توانند بازیابی شوند حتی اگر یک سرور مجازی یا یک پایگاه داده یا صرفاً یک فایل سرور باشند.

علل بروز مشکل و نیاز به بازیابی سرور سوپر میکرو : 

خرابی هارددیسکها :

شایع ترین نوع خرابی در سرورهای سوپر میکرو آسیب فیزیکی به هارد دیسک ها یا خرابی هارددیسک هاست.هارددیسک های  SATA  یا SAS  در سرور یا در مدلهای قدیمی تر که هارددیسک های SCSI مورد استفاده قرار گرفته اند. هرگونه تاخیر یا خللی در خواندن اطلاعات از روی هارددیسک های یک آرایه یا RAID یا …. مشکل ایجاد خواهند کرد بخصوص در حین بازسازی باعث از دست رفتن RAID و متوقف شدن Rebuilding یا بازسازی RAID مورد استفاده  میگردد .

خرابی کارت کنترلر RAID : 

البته خرابی کارت کنترلرهای RAID  نیز می تواند باعث بروز مشکل و از دست رفتن RAID  واطلاعات بشود. همچنین معیوب بودن یا ضعف و صحیح عمل نکردن کارت رید در زمانهای بحرانی مانند زمانی که نیاز است تا از افزونگی بکار رفته استفاده شود یا دیگر زمانهای بروز بحران یکی از دلایل از دست دادن دیتا میباشد .

بازیابی سرور سوپرمیکرو – بازسازی RAID سوپرمیکرو:

 

اکر نیاز به کمک دارید برای بازیابی یک سرور سوپرمیکرو شرکت رسانه افزار بهترین گزینه است که میتواند به شما کمک کند پس نترسید و با ما تماس بگیرید . اگر از در دسترس نبودن اطلاعات خود در روی هاردهای سرور نگران هستید متوجه باشید که باید آرام باشید  زیرا در اغلب موارد و بیش از ۹۷% با استفاده از روشهای صحیح میتوان داده ها را از دستگاه ذخیره سازی معیوب و غیرقابل دسترس بازیابی کرد. غالباً عملیات اورژانسی یا اضطراری سرورها بیش از ۲۴ ساعت به طول نمی انجامد تا تکمیل شود . مگر در شرایط خرابی شدید یا متعدد هارددیسکها

بازیابی سرورهای سوپر میکرو:

  ما تمام مدلهای هارددیسکها و درایوهای سرورهای SUPER MICRO و تمام تنظیمات پیکر بندی و کانفیگ RAID ها را با بیش از ۲۰ سال سابقه و تجربه درخشان بازیابی میکنیم .

ما تمامی سرورهای SUPER MICRO – سوپر میکرو را از ایستگاه های کاری تک کاربره گرفته تا سرورهای چند تیغه ای Multi Blade و DAS و SAN  و سیستم های مستقل را بازیابی میکنیم . برند سوپر میکرو گسترده ترین تولیدات در محدوده سرورها و ایستگاه های کاری را دارد.

برای مطرح کردن هرگونه مشکل بازیابی اطلاعات  سرور  SUPER MICRO – سوپر میکرو یا هر سرور دیگر باما تماس بگیرید.

بازیابی سرور سوپرمیکرو یا RAID سوپر میکرو چگونه است ؟

با ما تماس بگیرید، ما از لحظه دریافت هارددیسک ها یا سرور شما از دیتای شما محافظت کرده و بازیابی سرور سوپرمیکرو را انجام داده و دیتا و سرور یا هاردهای RAID شما را برمی گردانیم.

مهندسین رسانه افزار دائماً در حال انجام عملیات بازیابی اطلاعات سرورهای مختلف از جمله سوپر میکرو هستند. و حتی در موارد اظطراری ما می توانیم اطلاعات شما را طی سرویس ۲۴ ساعته و ۷ روز در هفته بازیابی کنیم حتی تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات عمومی و ساعات غیر اداری… یرای موارد اظطراری از سرویس اورژانسی استفاده کنید در این سرویس ما بصورت شبانه روزی پیگیر انجام کار شما هستیم . پس چنانچه به کمک فوری نیاز دارید خدمات اورژانسی ما را درخواست کنید.

ما توانایی بازیابی و ریکاوری دیتا را از تمامی سطوح  RAID از جمله ۶۰۵۰ / ۱۰ / ۶۵ / ۱ / RAID 0 و غیره را دارا هستیم و بدون مشکل تمامی داده ها را از سیستم های سوپر میکرو باز میگردانیم.توجه داشته باشید که نتایج و میزان موفقیت ۱۰۰% درصدی ما و امکانات فنی و علمی ما در هر صورت بستگی دارد به تلاشهایی که قبل از ارسال به رسانه افزار  توسط شما یا اشخاص دیگر  روی سرور انجام  شده است.

 

اطلاعات لازم از سرور یا هارددیسکها :

برای بازیابی سرور سوپرمیکرو موارد زیر را در نظر داشته و اطلاعات خواسته شده را به کارشناسان بازیابی شرکت رسانه افزار منتقل نمایید

اطلاعات لازم جهت بازیابی سرور سوپر میکرو یا هارددیسک های سرور :

 • هارددیسکها را برچسب زده و شماره گذاری نمایید .
 • نوع و سطح RAID استفاده شده یعنی  و ۶ و ۵ و۱ و ۰ RAID  را نیز مشخص کنید.
 • بهتر است مدل سرور و نوع و مارک کارت کنترلر RAID را نیز یادداشت کنید .
 • مسیر اطلاعات مهم شامل نام درایو یا پارتیشن / نام فولدر یا فهرست/ نام و نوع فایلهای مهم را تا حد امکان یادداشت کنید.
 • سناریو خرابی یا شرح واقعه و حادثه از دست دادن اطلاعات مانند زمان خراب شدن و ترتیب خراب شدن هارددیسک ها یا سایر اتفاقات را بنویسید
 • اقدامات احتمالی ثانویه و بعدی که توسط شما یا سایرین صورت گرفته را نیز شرح دهید.
 • هاردهایی که توسط کنترلر سرور سوپرمیکرو معیوب تشخیص داده شده اند را نیز با برچسب مشخص کنید.
 • فایل سیستم درایو RAID و لاجیکال ولوم یا درایو منطقی و احیاناً ماشینها و سرورهای مجازی نام و نوع پایگاه داده ها یا دیتا بیس را یادداشت کنید.
 • اگر از مجازی سازی و سرور های مجازی استفاده میکنید نام و نوع و سایز و سیستم عامل و مسیر دیتای هر یک از سرور های مهم و مشکل آنها را توضیح بدهید.

بازیابی سرور سوپرمیکرو و دیگر تجهیزات ذخیره سازی آن در محیط مجازی شده پیچیده تر اما امکان پذیر است . رسانه افزار بواسطه تحقیق و توسعه و تجربه مهندسین خود همیشه یکی از پیشگامان راه حلهای بازیابی اطلاعات برای RAID  و سرورهای مختلف و فایل سیستم و  سیستم عاملهای مختلف  بوده است.

اقدامات و احتیاط های لازم  :

 • از ریست کردن سرور سوپر میکرو یا روشن کردن مجدد آن خودداری کنید چون غالباً منجر به بازسازی RAID یا ادامه آن و Auto initialization خواهد شد.
 • برنامه یا نرم افزار جدیدی روی سرور نصب نکنید و هیچ دیتا روی سرور کپی یابازسازی نکنید.
 • سرور SUPER MICRO را خاموش کنید و سیم برق را از پریز برق شهر یا USP جدا کنید.
 • با دقت هارددیسک های SAS سرور سوپر میکرو یا SCSI سرور سوپر میکرو را یکی یکی از اسلات – SLOT سرور خود خارج کنید و برچسب بزنید تا معلوم باشد از چه موقعیتی یا چه شماره اسلاتی- SLOT خارج شده اند .
 • هارد ها را داخل مشمع حبابدار پیچیده و درون جعبه یا کارتن محکمی بسته بندی کنید.
 • هاردهایی که با برچسب مشخص کرده اید و با ضربه گیر پیچیده اید را همراه یادداشتهایی که در بالا تهیه آن توصیه شد را آماده ارسال بفرمایید .
 • با شماره های ما تماس بگیرید و برای ارسال سرور یا هاردهای سرور خود هماهنگ کنید.

 

 شماره تماس شرکت رسانه افزار          ۵۷۸۶۴-۰۲۱