بازیابی سرور – سایر برندها

بازیابی سرور – سایر برندها

برای بازیابی سرورها و برند های دیگر هم میتوانید به رسانه افزار مراجعه کنید . شرکت ویرا رسانه افزار مرکز بازیابی اطلاعات انواع سرورهایی با برند های معتبر جهانی و سایر سرورهاست. ما متخصصین  بازیابی سرور های مختلف و انواع ذخیره سازی از جمله انواع NAS و SAN و غیره هستیم. چه اطلاعات شما روی معروفترین برندهای سرور و چه روی سرور مونتاژ شده توسط خودتان باشد به هر حال همیشه ریسک از دست دادن اطلاعات و نیاز به  بازیابی سرور وجود دارد. هر مدل هارد دیسک و هرمدل مدیای ذخیره سازی و حامل داده ایی که استفاده شده باشد در هر شرایطی احتمال بروز مشکلات و خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری وجود دارد ونیاز به خدمات بازیابی داده ها خواهید داشت.

در ظاهر  ساختار پیکر بندی آرایه ها در سرورها و کارتهای RAID از یک قاعده کلی و استاندارد مشابه برخوردارند اما در جزئیات و رفتارهایشان و الگوریتم های توزیع پرتی( Parity ) و سایر موارد اختلافات بسیاری دارند و شرکت رسانه افزار با تکیه بر دانش مهندسان خود و عدم وابستگی به نرم افزار یا سخت افزار خاصی جهت ریکاوری سرور یا هاردهای سرور نظیر pc 3000 , MRT و غیره ..امکان انجام مهندسی معکوس و تحقیق و آنالیز و شبیه سازی مجازی انواع RAID CONTROLLER , RAID CARD و سایر سرورهای دیگر را دارد

server-recovery

server-recovery

بازیابی سرور های مونتاژ شده

بعضاً با استفاده از مادر بردهای خاص بعضی از  افراد اقدام به اسمبل یا مونتاژ سیستم با مشخصات بالا کرده و به عنوان سرور در موسسات و شرکتها استفاده میشود  و عمده این مادر بردها دارای چیپ هایی هستند که از آرایه یا RAID پشتیبانی می کنند و به اصطلاح Embedded RAID کنترلر دارند که RAID On Board  نیز نامیده می شود و از هارددیسک های SAS یا SATA یا حتی SSD در پیکربندی و کانفینگ RAID پشتیبانی می کنند و در گذشته نیز از هاردهای SCSI استفاده می شد که از طریق کارت کنترلر SCSI یا کارت SCSI RAID به سیستم متصل می شوند معمولا این مادربرد ها در مونتاژ یا اسمبل کیس های بزرگتر و با گنجایش هارددیسک های بیشتر و حتی Rack Mount  بکار گرفته میشوند و در شرکتها وظایف سرورهای ارزان تر و خاص را با کاربردی ویژه و محدودتر انجام میدهند.

 

 

بازیابی سرور های سایر برندها

برخی برندهای دیگر نیز برندهایی هستند که در بازار داخلی کشور بدلیل عدم فروش مداوم یا فراوان کمتر دیده یا شنیده میشوند ولی شرکت رسانه افزار با تجربه ۲۰ ساله حضور در بازار  انفورماتیک کشور با انواع واقسام برندها و… روبرو  شده و بازیابی آنها را انجام داده است. برخی از اسامی برندهایی که سرور یا مادربرهای سرور یا به اصطلاح سرور برد تولید میکنند در فهرست زیر عنوان شده اند:

 

نرم افزار آنالیز و بازیابی RAID شرکت رسانه افزار

این نرم افزار ویژه تولید شده در  شرکت رسانه افزار نیز بگونه ایی طراحی شده است که در تحلیل و آنالیز و بازیابی هرگونه RAID و سرور متعلق به هر مارک و برند کارایی داشته و نتیجه مطلوب را داشته باشد بنابراین هیچ محدودیتی برای رسانه افزار در بازیابی هیچ برندی یا سروری تاکنون وجود نداشته است.