بازیابی سرور IBM در رسانه افزار

بازیابی سرور IBM   

آیا بازیابی سرور IBM  هم امکان دارد ؟ بله در سرورهای IBM هم می توان اطلاعات شما را بازیابی کرد. اما بازیابی سرور IBM نیاز به تخصص خاص دارد. علاوه بر خرابی هارددیسک های SAS  آسیب های کنترلر های RAID و یا کنترلهای SAS یکی از شایع ترین علل از دست دادن داده های سرور های IBM است. تخصص کامل و شناخت از ساختار داخلی سیستم ها مانند فریم ویر و سیستم عامل و الگوریتم های استفاده شده در آرایه ها مانند پردازش و پروسه پرتی – Parity  و رفتار کنترلر های مختلف RAID و سالها تجربه بازیابی انواع RAID اساس و پایه یک بازیابی موفق در سرورهای IBM است.

شرکت رسانه افزار خدمات بازیابی اطلاعات سرورهای IBM را در دو حالت استاندارد و اورژانسی ارائه می دهد خدمات اورژانسی شامل خدمات ۲۴ ساعته و هفت روز در هفته می باشد.

 

IBM_SERVER_RECOVERY

IBM_SERVER_RECOVERY

 

 

بازیابی انواع سرور IBM

  • بازیابی IBM Blade Center
  • بازیابی IBM Power Series
  • بازیابی IBM Systems -Series
  • بازیابی IBM e Server Z Series
  • IBM Integrated Argument Module

 

 

 مدیریت یکپارچه در سرور IBM

ماژول مدیریت یکپارچه در سرور IBM معمولاً وضعیت فعلی سیستم را نشان می دهد که ممکن است دلیل سوء عملکرد یا دلیل خطای سیستم را نشان بدهد که برای افزایش شانس بازیابی سرور IBM ممکن است بسیار مفید است. بعنوان مثال  یک گزارش ماژول مدیریت یکپارچه ممکن است  که در Critical Event حکایت از رونویسی و اتفاقات بحرانی داشته باشد .

 

هشدارهای سیستم های IBM :

از اتفاقاتی بحرانی ممکن است یکی از موارد زیر باشد:

  • خاصیت افزونگی یا همان Redundancy برای یک گروه از دست رفته است
  • یک درایو به علت خرابی تشخصیص داده شده ، غیر فعال شده است.
  • سیستم آرایه یا RAID به شماره سریال X شکسته شده است.
  • پیش بینی شکست هارد شماره N در آرایه به شماره سریال X

 

بازیابی در RAID و ماشینهای مجازی :

شرکت رسانه افزار به پشتوانه تحقیق و توسعه مداوم متخصصین خود پیشرو در بازیابی اطلاعات سیستم های ذخیره سازی سازمانی و تجاری در محیط های مجازی است.بدون نگرانی از سطح یا نوع RAID استفاده شده یاشیوه مجازی سازی انجام شده بازیابی سرور IBM خود را به ما بسپارید زیرا مهندسین ما بطور مرتب داده های از دست رفته از سرورهای ذخیره سازی RAID  و محیط مجازی سازی شده  را بازیابی می کنند. و توانمندیهای لازم  که  شامل دانش کاملی از سیستم عامل و فایل سیستم در سیستم میزبان یا HOST و همچنین تجربه و دانش مدیریت لاجیکال درایوها و در نهایت نیز سیستم عامل و فایل سیستم در سیستم میهمان یا ماشین مجازی است را دارا هستند .

درمواردی که دستکاریهای اولیه و تلاشهای خودسرانه کمتری انجام شود شانس بازیابی اطلاعات و موفقیت کامل وجود دارد و معمولا با زمان کمتر و هزینه کمتر و نتیجه مطلوب تر خواهد بود جالب است بدانید که خطر از دست رفتن دائمی داده ها بر اثر خرابی جدی و فیزیکال هارددیسک ها که رایج ترین دلیل هم هست تنها کمتر از ۱% موارد بازیابی است. اما بازیابی های غیر موفق یا ناقص به علت رونویسی یا بازنویسی ناشی از بازسازی ها یا Rebuild  غلط یا اشتباهات عملیاتی و مدیریتی Admin – ادمین ها بالغ بر ۸% است.

 

 

جلوگیری از آسیب بیشتر در سرورهای IBM

با جلوگیری از اجرای محدد بازسازی یا Rebuild آرایه و همچنین خاموش کردن سرور و علامت گذاری و شماره گذاری هاردهای سالم و خراب و عدم اجرا و نصب نرم افزار جدید و سیستم عامل و مراجعه به یک مرکز مجهز وحرفه ایی بازیابی اطلاعات سرور IBM و IBM RAID می توان نجات داده ها و شانس از دست ندادن دائمی تمام داده ها و فایلهای شما را افزایش داد پس برای نجات داده ها و اطلاعات و آنالیز و تجزیه و تحلیل وضعیت داده ها و مشاوره در برآورد زمان و هزینه و رویه کار یا برای هرگونه سوال دیگر که ممکن است برایتان پیش بیاید با ما تماس بگیرید و از خدمات متخصصین ما که بطور مداوم در حال بازیابی موفق داده های انواع سرور و RAID هستند یا سرویس اضطراری و اورژانسی ما که در عرض چند ساعت و در تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات رسمی نیز قابل ارائه است بهره مند شوید.