۰۱آبان ۱۳۹۰
تابلو فرش دستباف هدیه صندوق مهر امام رضا

بازیابی اطلاعات تمامی سرورهای مجازی صندوق مهر امام رضا که مشکل خرابی و پیکربندی RAID داشتند توسط مهندس زاهدی در سریع ترین زمان ممکن طی ۲۴ ساعت با موفقیت کامل و برگشت تمام سرورهای مجازی بشکل اولیه و تحویل کامل به مدیران بانک .

مدیریت عامل محترم بانک مهر امام رضا و معاونت اداری و مالی نیز طی یک قطعه تابلو فرش نفیس دستباف و یک تقدیرنامه مکتوب از آقای مهندس محمد سعید قاضی زاهدی و سایر همکاران در شرکت قدردانی و تشکر نمودند و همچنین به پیشنهاد مدیریت انفورماتیک بانک ترتیبی دادند که ۳ فقره وام قرض الحسنه بلند مدت به کارشناسان و پرسنل شرکت رسانه افزار پرداخت گردد.

 

۱۶مرداد ۱۳۹۲

اهدا یک ست شطرنج استاندارد ویژه مسابقات به آقای مهندس زاهدی

به پاس خدمات بازیابی اطلاعات ارایه شده به فدراسیون شطرنج توسط کارشناسان شرکت رسانه افزار از طرف آن فدراسیون محترم یک ست شطرنج استاندارد ویژه مسابقات تقدیم مدیریت شرکت آقای مهندس محمد سعید قاضی زاهدی گردید.

۱۶آذر ۱۳۹۳

گزارش و مصاحبه ایران اکونومیست در غرفه نمایشگاه الکام‍پ شرکت ویرا رسانه افزار با مدیر عامل شرکت آقای مهندس زاهدی و نشر آن در سایت ایران اکونومیست  ؛

نمایشگاه الکامپ از دریچه ایران اکونومیست.
بیستمین نمایشگاه الکامپ ،یکشنبه ۱۶ آذر ۹۳ کار خود را در حالی آغاز کرد که تا هفته گذشته زمان دقیق برگزاری و مجری آن مشخص نشده بود. بر این اساس شرکت کنندگان فقط ۶ روز کاری زمان برای غرفه چینی و جانمایی در نمایشگاه داشتند. با این حال در نمایشگاه الکامپ امسال حدود ۳۰۰ شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، ژاپن و آلمان همه تلاش خود را به کار بستند تا به موقع در نمایشگاه حاضر شوند.

 آقای سعید زاهدی مدیر عامل شرکت ویرا رسانه افزار اظهار کرد این شرکت  در دهه اخیر به علت رشد روز افزون حجم اطلاعات و راه اندازی و بکار گیری دیتا سنتر (مرکز داده ) و توسعه سرور روم در سازمانها و نهاد های دولتی و خصوصی و اهمیت و ارزش بالای اطلاعات سازمانی قسمت عمده ای از فعالیت های خود را به این مهم معطوف نموده است
این مرکز در راستای تکمیل ارائه خدمات خود و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و گریز از محدودیت های دسترسی به امکانات و تجهیزات مدرن در مقیاس جهانی ، همکاری با معتبرترین شرکت بین المللی فعال در ارائه خدمات بازیابی اطلاعات را طی یک دهه گذشته در کارنامه خود دارد.