۰۱آبان ۱۳۹۰
تابلو فرش دستباف هدیه صندوق مهر امام رضا

بازیابی اطلاعات تمامی سرورهای مجازی صندوق مهر امام رضا که مشکل خرابی و پیکربندی RAID داشتند توسط مهندس زاهدی در سریع ترین زمان ممکن طی ۲۴ ساعت با موفقیت کامل و برگشت تمام سرورهای مجازی بشکل اولیه و تحویل کامل به مدیران بانک .

مدیریت عامل محترم بانک مهر امام رضا و معاونت اداری و مالی نیز طی یک قطعه تابلو فرش نفیس دستباف و یک تقدیرنامه مکتوب از آقای مهندس محمد سعید قاضی زاهدی و سایر همکاران در شرکت قدردانی و تشکر نمودند و همچنین به پیشنهاد مدیریت انفورماتیک بانک ترتیبی دادند که ۳ فقره وام قرض الحسنه بلند مدت به کارشناسان و پرسنل شرکت رسانه افزار پرداخت گردد.

 

۱۶مرداد ۱۳۹۲

اهدا یک ست شطرنج استاندارد ویژه مسابقات به آقای مهندس زاهدی

به پاس خدمات بازیابی اطلاعات ارایه شده به فدراسیون شطرنج توسط کارشناسان شرکت رسانه افزار از طرف آن فدراسیون محترم یک ست شطرنج استاندارد ویژه مسابقات تقدیم مدیریت شرکت آقای مهندس محمد سعید قاضی زاهدی گردید.

۱۵آذر ۱۳۹۲
resaneh_afzar_irib

رسانه افزار در شبکه تلویزیونی بازار معرفی شد

 رسانه افزار در دومین روز از نمایشگاه الکاامپ میزبان واحد رپرتاژ شبکه تلویزیونی بازار بود و دوربین صدا و سیما شبکه تلویزیونی بازار در نمایشگاه الکامپ ۹۲ تهران در غرفه این شرکت در سالن میلاد طبقه همکف حاضر شده  و با مدیریت شرکت آقای مهندس محمد سعید قاضی زاهدی در رابطه با فعالیت های بازیابی اطلاعات و معرفی خدمات و محصولات رسانه افزار گفتگویی انجام داده و ایشان به سوالات مجری محترم صدا و سیما در این رابطه پاسخ دادند که با هم گوشه ایی از آن را می بینیم و میشنویم. دریافت فیلم کامل گزارش از غرفه این شرکت در نمایشگاه الکامپ ۱۳۹۲ از لینک زیر در سایت آپارات امکان پذیر است .

 

 

فیلم کامل را میتوانید درسایت  آپارات  ببینید .