رونمایی نسخه نهایی نرم افزار بازیابی اطلاعات 

شرکت ویرا رسانه افزار نسخه نهایی از اولین نرم افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات ویژه تجهیزات ذخیره سازی انبوه اطلاعات را رونمایی کرد .

این شرکت در راستای ارتقاء سطح کیفی و تسریع خدمات ، به اتکاء تجربیات و سوابق بسیار درخشان در بازیابی اطلاعات تجهیزات ذخیره سازی انبوه دردیتا سنتر و سرور روم وزارتخانه ها ، بانکها ، سازمانها ، صنایع و شرکتهای دولتی و خصوصی با شیوه مبتکرانه ، اقدام به طراحی و تهیه نرم افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات کرده است که در طیف وسیعی از پروژه های بازیابی این شرکت با موفقیت این نرم افزار بازیابی به کار گرفته می شود.
این نرم افزار بازیابی تخصصی ویژه آنالیز اطلاعات تجهیزات ذخیره سازی انبوه دیتا سنتر ها با هر تعداد هارددیسک میباشد و با سایر نرم افزارهای بازیابی یا بازسازی آرایه در طراحی و نحوه عملکرد کاملاً متفاوت بوده و در واقع نمونه مشابه خارجی ندارد.

در بخش آنالیز این نرم افزار به هر تعداد لازم هارددیسک یا فایل های Image فیزیکال دریافت شده و سپس عملیات آنالیز پیچیده ای روی آنها به سرعت انجام میگردد و در پایان با نمایش وضعیت موجود و نتایج آنالیز، راهکارهای بازیابی آرایه بر روی تجهیزات ذخیره ساز مانند انواع SAN , NAS , DAS , SERVER تعیین میگردد.

نرم افزار بازیابی

نرم افزار بازیابی

در این بخش از برنامه کلیه اجزاء پیکربندی آرایه ها قابل تشخیص است همچنین ترتیب قرارگیری صحیح دیسکها و هارددیسکهای Spare شناسایی و تفکیک میشوند سایز بلوکهای Strip در آرایه ها و سایز سکتور در ذخیره ساز به هر مقدار لازم قابل تشخیص و تعیین است ۵۱۲ , ۱K , 2K , 4K و …
و تشخیص Parity Delay و تشخیص نوع RAID انجام میگردد. انواع RAID بدون محدودیت درنوع آرایه قابل تشخیص است RAD 0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 50 , 60 , 5E , 1E , 51 , 5EE , 05 , 1+0 , …
و تشخیص توزیع پریتی  Parity : AMI , Adaptec , HP و …به سادگی انجام میشود.
تشخیص Strip های مربوط به Parity ها روی دیسکها بصورت خودکار انجام میگیرد ترتیب زمانی خراب شدن دیسکهای داخل آرایه و یا خارج شدن آنها ازStorage مشخص میگرد.کنترل تعداد رکوردهای سالم فایل سیستم درهر  Strip آنالیز و نمایش داده میشود. همچنین تشخصیص هاردهایی که احیاناً متعلق به این آرایه نباشند یا بازسازی آرایه روی آنها انجام نشده باشد یا ناقص انجام شده باشد صورت میگیرد.
نرم افزار فوق درنوع خود بی نظیر و فاقد نسخه مشابه خارجی بوده و امکان بازیابی بزرگترین ذخیره سازهای سازمانی را در اندک زمانی فراهم میکند تمامی قسمتهای این نرم افزار طرح و ایده کارشناسان شرکت ویرا رسانه افزار بوده و بواقع ابزار حرفه ای بازیابی اطلاعات سازمانی بحساب می آید.

اخبار انجمن نظام صنفی رایانه 

2 دیدگاه در نرم افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات رسانه افزار
  1. با سلام. با توجه به اینکه شغل من در زمینه سخت افزار و شبکه هست، تا حالا هر کدام از مشتریهام رو که به رسانه افزار فرستادم، دست پر برگشته. ممنون از شما . حاجی زاده

    • ممنون که ما را به مشتریهاتون معرفی میکنید . امیدوارم که همیشه سر بلند باشیم و رو سفید . ما در خدمت شما و دوستان شما هستیم . کاش بتونیم لطف شما را جبران کنیم


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *