۰۴مرداد ۱۳۹۷
الکامپ

الکامپ امسال

الکامپ ۹۷ و حضور فعال شرکت رسانه افزار  همچون گذشته .

مانند سالهای گذشته و نمایشگاههای الکامپ گذشته امسال هم شرکت رسانه افزار در الکامپ میزبان شما علاقمندان به تازه های فناوری اطلاعات خواهد بود.

غرفه رسانه افزار در الکامپ امسال  : محل نمایشگاههای بین المللی تهران سالن میلاد ( سالن ۳۱B )  – غرفه ۲۰۵

 

 

الکامپ 97

الکامپ ۹۷

 

 

 

 

۱۵فروردین ۱۳۹۷
تیزر بازیابی اطلاعات

تیزر تلویزیونی بازیابی :

تیزر تلویزیونی بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار بمدت ۳ ماه تا پایان سال ۱۳۹۶بدفعات متوالی در شبکه های پر مخاطب صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و در بین یا قبل و بعد برنامه های پر بیننده حدود ۲۳۰۰ ثانیه بصورت تشویقی پخش گردید .

.

 .

به نقل از  مدیران شرکت رسانه افزار جناب آقای مهندس زاهدی و جناب آقای مهندس دلیری تیزر تلویزیونی بازیابی شرکت که با تلاش همکاران در رسانه افزار و همکاری مشاوران و مجریان کمپین تبلیغات تلویزیونی و مساعدت اداره کل بازرگانی صدا و سیما و پرسنل شرکت پویندگان توسعه پارس و شرکت شیوا آوا مراحل ایده پردازی و تهیه و تولید و پخش را پشت سر گذرانده و در جدول تیزر های اداره بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در روزهای تعطیل و اعیاد و آخر هفته ها در ماههای دی و بهمن و اسفند از شبکه های سراسری تلویزیونی و رادیویی از کانالهای پر بیننده و برنامه های پر مخاطب و موفق و مجموعه های شاد و برنامه های مسابقات ورزشی بخصوص فوتبال از شبکه سه سیما که شبکه محبوب فوتبال دوستان عزیز است قرار گرفته و بر روی آنتن رفت و امید است که مخاطبان عزیز ضمن لذت بردن از برنامه های نمایش داده شده تیزر ما را هم ببینند و بپسندند و احیانا  در هنگام بروز مشکل و در صورت نیاز از خدمات ما بهره ببرند . در مجموع تیز تلویزیونی و رادیویی رسانه افزار با مضمون معرفی خدمات بازیابی اطلاعات اینشرکت بمدت ۳ ماه  پایانی سال ۱۳۹۶ بدفعات متوالی در شبکه های پر مخاطب صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و در بین یا قبل و بعد برنامه های پر بیننده حدود ۲۳۰۰ ثانیه بصورت تشویقی پخش گردید .

 

بازیابی اطلاعات رسانه افزار در سایت آپارات

بازیابی اطلاعات رسانه افزار در سایت آپارات

 

۰۵بهمن ۱۳۹۶
data_recovery_ADS

تیزر تبلیغات تلویزیونی بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار

تبلیغات تلویزیونی بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار در شبکه های سراسری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ادامه دارد و این هفته جمعه ششم بهمن ماه سال ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰ بوقت تهران از شبکه سه سیما بین مسابقه فوتبال لیگ ایران ۹۶ در بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان که بصورت زنده از استادیوم آزادی شهر تهران بر روی آنتن خواهد رفت بین دو نیمه به نمایش در خواهد آمد . امید است از بازی فوتبال تیم های محبوب خود لذت ببرید .

 

لینک تیزر در سایت آپارات

 

تبلیغات تلویزیونی بازیابی

data_recovery_ADS

در ابتدای این هفته مدیران محترم شرکت ویرا رسانه افزار جناب آقای مهندس زاهدی و جناب آقای مهندس دلیری اعلام کردند که با تلاش همکاران شرکت رسانه افزار و همکاری مشاوران و مجریان کمپین تبلیغات تلویزیونی شرکت رسانه افزار و مساعدت اداره بازرگانی صدا و سیما و پرستل شرکت پویندگان پارس و شیوا آوا موفق به رزرو قطعی نمایش تیزر تبلیغاتی بازیابی اطلاعات رسانه افزار در جدول تیزر های این هفته اداره بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در روز جمعه ششم بهمن ماه حوالی ساعت ۱۶:۳۰ بوقت تهران از شبکه سه سیما که شبکه محبوب فوتبال دوستان عزیز است و بین مسابقه فوتبال لیگ ایران ۹۶ در بازی دو تیم پرسپولیس و پیکان که بصورت زنده از استادیوم آزادی شهر تهران بر روی آنتن خواهد رفت شدیم و امید است که مخاطبان عزیز ضمن لذت بردن از مسابقه دو تیم و تشویق تیم مورد علاقه خود تیزر نمایش داده شده ما را هم ببینند و بپسندند و احیانا  در هنگام بروز مشکل و در صورت نیاز از خدمات ما بهره ببرند .

۲۷دی ۱۳۹۶
تبلیغات تلویزیونی رسانه افزار

کماکان تبلیغات تلویزیونی رسانه افزار ادامه دارد

تبلیغات تلویزیونی رسانه افزار همپای تبلیغات رادیویی شرکت رسانه افزار و در زمان پخش برنامه های ورزشی و مسابقات فوتبال پر بیننده به سمع و نظر بینندگان خواهد رسید . فردا پنج شنبه مورخه بیست و هشتم دیماه سال هزار و سیصد و نود شش بین برنامه پخش زنده مسابقه فوتبال تیمهای پرسپولیس و گسترش فولاد  بین دو نیمه فوتبال حوالی ساعت پانزده و سی دقیقه از شبکه سوم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شاهد پخش تیزر تبلیغات تلویزیونی رسانه افزار خواهید بود . با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید محتوای انیمیشن یا پویا نمایی تیزر تبلیغاتی شرکت ویرا رسانه افزار را در سایت ” آپارات” ملاحضه فرمایید ، همچنین تقاضا داریم که لطف کرده و ما را از نقطه نظرات خود مطلع سازید .

لینک تیزر در سایت آپارات

مدیریت رسانه افزار اعلام کرد که با تلاش همکاران و همکاری مشاوران و مجریان تیزر ها و تبلیغات تلویزیونی رسانه افزار و همکاری اداره بازرگانی صدا و سیما و شرکتهای  پویندگان توسعه پارس و موسسه فرهنگی شیوا آوا در این هفته موفق به رزرو قطعی نمایش تیزر تبلیغاتی بازیابی اطلاعات در جدول تیزر های اداره کل بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در روز بیست و هشتم دیماه امسال از شبکه سه سیما که شبکه محبوب فوتبال دوستان عزیز است و بین مسابقه فوتبال لیگ ایران ۹۶ در بازی دو تیم پر طرفدار پرسپولیس و گسترش فولاد که بصورت زنده از استادیوم آزادی شهر تهران بر روی آنتن خواهد رفت شدیم و امید است که مخاطبان عزیز  از تماشای مسابقه دو تیم مورد علاقه خود لذت ببرند .

۲۷دی ۱۳۹۶
تیزر دیتا ریکاوری رسانه افزار

تیزر دیتا ریکاوری رسانه افزار :

تا پایان سال ۱۳۹۶ پخش تیزر دیتا ریکاوری رسانه افزار و کمپین تبلیغات تلویزیونی و رادیویی شرکت با موضوع معرفی انواع خدمات بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار برنامه ریزی شده است و معرفی این شرکت به مخاطبین جدید از طریق کانالها و شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی پر ببینده و پر شنونده یا بهتر بگوییم پر مخاطب سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران انجام میگیرد و این تیزر در زمان های قبل و بعد یا میان برنامه های پر بیننده مانند سریالها و مجموعه های شبانه مانند مجموعه شبانه” محکومین” که در شبکه یک صدا و سیما پخش خواهد شد.تیزر رسانه افزار برای نوبت اول این مجموعه  قبل از سریال “محکومین” پخش گردید. که امیدوارم از تماشای این مجموعه جدید در شبکه یک سیما لذت ببرید.

با کلیک بر روی لینک زیر میتوانید محتوای انیمیشن یا پویا نمایی تیزر تبلیغاتی شرکت ویرا رسانه افزار را در سایت ” آپارات” ملاحضه فرمایید ، همچنین تقاضا داریم که لطف کرده و ما را از نقطه نظرات خود مطلع سازید . با تشکر

لینک تیزر در سایت آپارات

 

 

۲۰دی ۱۳۹۶
تیزر بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار

تیزر بازیابی رسانه افزار اولین پخش خود را با شبکه ۳ سیما آغاز کرد

با افتخار اعلام میکنیم که اولین نوبت پخش تیزر بازیابی اطلاعات رسانه افزار در شبکه ۳ صدا و سیما هنگام پخش زنده مسابقه فوتبال لیگ برتر ایران و بازی دو تیم استقلال و سایپا عصر روز جمعه ۲۲ دیماه سال ۹۶ خواهد بود

و در چند هفته آینده و تا پایان سال ۱۳۹۶ و بطور متوالی از طریق بهترین شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تیزر بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار بصورت تلویزیونی و همچنین رادیویی در ساعات پر بیننده یا شنونده و هنگام پخش برنامه های پر طرفدار یا مسابقات ورزشی داخلی و خارجی در سراسر کشور پخش خواهد شد

رسانه افزار شما را به دیدن مسابقه فوتبال و اولین نوبت پخش تیزر تلویزیونی خود در روز جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ دعوت میکند .

امید است از تماشای مسابقه فوتبال این دو تیم لذت ببرید. لطفا ما را از نظرات و انتقادات خویش بی بهره نگذارید.

لازم به توضیح است که تصویر ارسالی همراه این خبر نیز پوستر یا بنر تبلیغاتی است که در شبکه های مجازی جهت این خبر طراحی و استفاده گردیده است .

لینک تیزر در سایت آپارات

۱۹دی ۱۳۹۶
تیزر بازیابی اطلاعات رسانه افزار

تیزر بازیابی اطلاعات رسانه افزار در شبکه های تلویزیونی و رادیوی کشور

به زودی از طریق کانالهای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تیزر بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار بصورت تلویزیونی و رادیویی در سراسر کشور پخش خواهد شد  . طراحی و تولید کاراکتر و انیمیشن این تیزر تبلیغاتی توسط مجربترین انیماتورهای با تجربه و دارای سوابق ارزشمند در بخش تولید انیمیشن مراکز سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شرکتهای تبلیغاتی تهیه شده است . این تیزر ۳۰ ثانیه ایی به نحوی تهیه شده تا هم مخاطب عام را تحت تاثیر بگذارد و هم کلیه خدمات تخصصی بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار را بصورت کلی معرفی نماید .

تیزر بازیابی اطلاعات رسانه افزار در زمینه و نوع خدماتی که قصد معرفی آنرا دارد کم نظیر است و نسبت به نمونه تیزرهای شرکتهای داخلی و خارجی نیز نه تنها چیزی کم ندارد بلکه شاید جزو بهترین هاست . تولیدکنندگان و طراحان این فیلم انیمیشن تبلیغاتی خود از مشتریان شرکت رسانه افزار بوده اند و سالها با این شرکت و خدمات بازیابی اطلاعاتش آشنا بوده اند و تجربیات موفقی از بازیابی اطلاعات از دست رفته خود یا شرکتشان در پروژ های تبلیغاتی داشته اند و با توجه به این تجربیات و احساس آشنایی که با این مقوله از دست دادن اطلاعات و بازیابی آن داشته اند توانسته اند سناریو و داستان مناسبی برای این فیلم کوتاه بسازند و سعی کرده اند این حس و تجربه خود را در قالب انیمیشن بسیار کوتاه و با یک ترفند غافل گیرانه به مخاطب انتقال بدهند تا پیام و هدف تیزر به دل بیننده بشیند . امید است شما مخاطب عزیز هم با دیدن این تیزر حس خوشایندی را تجربه فرمایید و پس از دیدن آن ما را از نظرات و انتقادات خویش بی بهره نگذارید . لازم به توضیح است که تصویر ارسالی همراه این خبر نیز پوستر یا بنر تبلیغاتی است که در شبکه های مجازی جهت این خبر استفاده گردیده است .

 

لینک تیزر در سایت آپارات

۲۲آذر ۱۳۹۵

 ذخیره و بازیابی اطلاعات در دنیای تصاویر دیجیتال 

نشست و سخنرانی مهندس زاهدی مدیر و کارشناس بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار در همایش ده روز با عکاسان ایران 

 از مدیریت رسانه افزار جهت ایراد سخنرانی با موضوع ” ذخیره و بازیابی اطلاعات در دنیای تصاویر دیجیتال”  از سوی انجمن عکاسان ایران و خانه هنرمندان ایران در پنجمین همایش ده روز با عکاسان ایران دعوت بعمل آمد و  این برنامه در ۲۲ آذر ماه سال ۹۵ در سالن استاد شهناز به نشانی خیابان طالقانی، بعد از ایرانشهر ، خیابان فرصت شمالی ، باغ هنرمندان یا همان خانه هنرمندان ایران،  از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ در چهارمین روز همایش توسط ایشان اجرا گردید.

 همایش ده روز با عکاسان ایران

همایش ” ۱۰ روز با عکاسان ” از سوی انجمن عکاسان ایران باهمکاری انجمن های تخصصی برگزار شد که شامل برنامه های متنوع شامل نشست ها و سخنرانی اساتید در موضوعات مختلف ، بخش ویژه نگاه شخصی و نمایش گالری عکاسان ، کارگاه های تخصصی ، رونمایی کتاب ، بخش نمایش و بررسی فیلم ، تور عکاسی ، نمایشگاه آثار و آیین نکوداشت عکاسان پیش کسوت، سمینار آموزشی و بررسی آثار و برنامه های جنبی با مشارکت انجمنهای تخصصی انجمن عکاسان تهران و استانها در خانه هنرمندان ایران بود که امسال با تلاش رییس هیات مدیره انجمن عکاسان درتعامل با مراکز و مجموعه ها بخش جنبی به همایش اضافه شد و خوشبختانه نهادها و مراکزی مانند موزه امام علی (ع)، فرهنگسرای ارسباران، عکسخانه شهر، گالری مریم همکاری داشتند .

سخنرانی آقای مهندس زاهدی

سخنرانی بازیابی اطلاعات مهندس زاهدی در چهارمین روز همایش ده روز با عکاسان ایران یعنی ۲۲  آذر ماه سال ۹۵ در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران با عنوان ” ذخیره و بازیابی اطلاعات در دنیای تصاویر دیجیتال” برگزار شد .
معرفی و آشنایی اجمالی با ذخیره سازهای اطلاعات دیجیتال، شیوه ذخیره سازی اطلاعات و دلایل از دست دادن اطلاعات و راهکارها و باید ها و نبایدها در موقع بروز مشکل و بازیابی فیلم و عکس دیجیتال ، شناخت ساختار فیزیکی هارد درایوها و اجزای اصلی و عیوب شایع و پاسخ به پرسشهای مربوط به مباحث مطرح شده از رئوس مطالبی بود که در این سخنرانی به آنها پرداخته شد .
محتوای سخنرانی “ ذخیره و بازیابی اطلاعات در دنیای تصاویر دیجیتال” بسیار مورد استقبال حاضرین قرار گرفت و مسئولین و مدعوین درخواست اجرای برنامه مجدد در روزهای آتی را داشتند که آقای مهندس قاضی زاهدی مدیریت شرکت رسانه افزار اعلام کردند که بدلیل در پیش داشتن ایام نمایشگاه الکامپ تهران و حضور شرکت رسانه افزار در این رویداد مهم ، برنامه سخنرانی بعدی به ماه آینده موکول خواهد شد که درصورت هماهنگی متعاقباً از سوی انجمن عکاسان و خانه هنرمندان اطلاع رسانی خواهد شد .
مهندس زاهدی همچنین اعلام کرد ، حضور بنده در کنار اساتید و هنرمندان سخنران بزرگ کشور برایم افتخار بزرگی است وی اضافه کرد همانطوری که پیش بینی می شد برای ارایه مطالب و پاسخ به پرسشها زمان کافی نبود و مستمعین با علاقه بسیار درخواست زمان بیشتر و همچنین اطلاع رسانی قوی تری برای جلسه بعد را داشتند .
جناب آقای رحیمیان از جانب انجمن و مدیران همایش در تماسی در همان روز با مهندس زاهدی خواستند که با توجه به درخواستهای متعدد ، برنامه مجدداً برگزار گردد و پیشنهاد کردند که برنامه آتی در یکی از روزهای تعطیل آخر هفته با حداقل زمان ۳ ساعت و احتمالاً از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز جمعه برگزار گردد . که مورد قبول آقای زاهدی قرار گرفت و سایر جزئیات برنامه به بعد از نمایشگاه الکامپ موکول گردید .
۰۶آذر ۱۳۹۴

گزارش و مصاحبه ICT PRESS در غرفه رسانه افزار  در نمایشگاه PetroICT با آقای مهندس زاهدی

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، قاضی زاهدی مدیر عامل این شرکت در خصوص زمینه کاری ویرا رسانه افزار به خبرنگار ما گفت: در زمینه خدمات بازیابی اطلاعات برای تجهیزات ذخیره‌سازی انبوه شرکتها و سازمانها فعالیت میکنیم. این کار روی تمام وسایل ذخیره‌سازی از فلشهای کوچک گرفته تا تجهیزات ذخیره‌سازی سازمانی مانند دیتاسنترها و سرور رومهای شرکتهای بزرگ انجام میشود.

همچنین از دیگر خدماتی که انجام میدهیم میتوان به تولیدات نرم‌افزاری اشاره کرد که در داخل خود شرکت تولید میشود. از جمله این نرم‌افزارها؛ نرم‌افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات از مالتی درایوها و اطلاعات روی Raid است و روی Storageهای مختلفی مانند SAN؛ DAS و NAS قابل استفاده است.
طرح امنیت در ذخیره‌سازی یکی دیگر از راهکارهایی است که توسط شرکت ما ارائه میشود. برای سازمانهای بزرگ و مراکز داده طرح امنیت در ذخیره‌سازی ارائه میدهیم که در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربرد زیاد خواهد داشت. این مسئله برای دیتاسنترها و سازمانها کاربردی زیاد دارد. ابزار ویژه‌ای هم برای این کار تولید کرده‌ایم و طرح بصورت مشاوره و اجرا در محل سازمان قابل ارائه است.
این کار چهار فاز متفاوت دارد که در هر فاز مستندات و بهینه‌سازی و سلامت‌سنجی تجهیزات و تهیه بکاپهای سیستمی در این فرآیند به ترتیب اجرا میشود.
نرم‌افزار دیگری برای امحاء اطلاعات داریم که برای تجهیزات ذخیره‌سازی بزرگ انجام میشود. نرم‌افزارهای مشابه خارجی در چندین مورد کاستیهایی داشتند که ما اقدام به تولید این نرم‌افزار کردیم.
فاضی زاهدی اینگونه ادامه میدهد که: آخرین نرم‌افزاری که تولید کرده‌ایم برای بازیابی فیلمهای دوربین کانن است که قبلا امکان بازیابی اطلاعات روی کارتهای حافظه آنها وجود نداشت ولی این کار توسط ما قابل بازیابی است.
مرکز ویرا رسانه افزار یکی از قدیمیترین مراکز بازیابی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دیتا است که در کل کشور فعالیت میکند. همچنین ما گواهینامه ISMS داریم. این گواهینامه مربوط به سیستم مدیریت امنیت اطلاعات است.
مجهز به تجهیزات پیشرفته خارجی و همچنین تولیدات داخل هستیم و با فناوری روز دنیا سازگار هستیم.

لینک خبر 

لینک خبر 

لینک خبر 

۱۶آذر ۱۳۹۳

گزارش و مصاحبه ایران اکونومیست در غرفه نمایشگاه الکام‍پ شرکت ویرا رسانه افزار با مدیر عامل شرکت آقای مهندس زاهدی و نشر آن در سایت ایران اکونومیست  ؛

نمایشگاه الکامپ از دریچه ایران اکونومیست.
بیستمین نمایشگاه الکامپ ،یکشنبه ۱۶ آذر ۹۳ کار خود را در حالی آغاز کرد که تا هفته گذشته زمان دقیق برگزاری و مجری آن مشخص نشده بود. بر این اساس شرکت کنندگان فقط ۶ روز کاری زمان برای غرفه چینی و جانمایی در نمایشگاه داشتند. با این حال در نمایشگاه الکامپ امسال حدود ۳۰۰ شرکت ایرانی و خارجی از کشورهای امارات، چین، سنگاپور، ژاپن و آلمان همه تلاش خود را به کار بستند تا به موقع در نمایشگاه حاضر شوند.

 آقای سعید زاهدی مدیر عامل شرکت ویرا رسانه افزار اظهار کرد این شرکت  در دهه اخیر به علت رشد روز افزون حجم اطلاعات و راه اندازی و بکار گیری دیتا سنتر (مرکز داده ) و توسعه سرور روم در سازمانها و نهاد های دولتی و خصوصی و اهمیت و ارزش بالای اطلاعات سازمانی قسمت عمده ای از فعالیت های خود را به این مهم معطوف نموده است
این مرکز در راستای تکمیل ارائه خدمات خود و به کارگیری تکنولوژی روز دنیا و گریز از محدودیت های دسترسی به امکانات و تجهیزات مدرن در مقیاس جهانی ، همکاری با معتبرترین شرکت بین المللی فعال در ارائه خدمات بازیابی اطلاعات را طی یک دهه گذشته در کارنامه خود دارد.