وقتی بازیابی دیتاتون را به شرکت رسانه افزار میسپارید خیالتون راحته .

جناب آقای مهندس حسینی - بانک ملت

جناب آقای مهندس زاهدی " پدر بازیابی ایران " همکاری با شما باعث افتخار بنده و مجموعه جهانپارس میباشد و تشکر از زحمات شما و همکارانتون - در مورد لقب " پدر بازیابی ایران " باید به عرض برسونم که شما و مجموعتون بدون شک بهترین در ایران و منطقه هستید و همینطور قدیمی ترین پس این لقب بجا و شایسته است .

جناب آقای مهندس نیک رخ - گروه شرکتهای جهانپارس

شرکت رسانه افزار بهترین در بین شرکتهای ریکاوری میباشد . بنده با سابقه 15 سال Oracle DBA در سازمانهای بزرگ و حساس مشغولم . در کار ما خرابی دیسک و RAID بسیار زیاد اتفاق می افتد ، خوشبختانه از زمانی که با شرکت رسانه افزار آشنا شدیم خیالم راحت شد تقریباً تمام موارد خرابی بدرستی برگردانده شد و من لازم دونستم بدین وسیله از جناب مهندس زاهدی و همکاران محترمشان قدردانی و تشکر کنم و انشا الله در تمامی مراحل زندگانی موفق باشند . ببخشید دست بقلمم خوب نیست ولی واقعیات را نوشتم .

جناب آقای مهندس پیوسته - آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه

در يك شبكه تلويزيوني كسري از ثانيه كه به پلك زدن معروف است بسيار معنا دارد و برهمين اساس مي بايست ليستي از شركتها رو بعنوان همكار دراختيار داشت كه علاوه بر تخصص و تجربه كافي ، به اين حساسيت ها نيز واقف باشند. شركت رسانه افزار و جناب مهندس زاهدي يكي از قابل اتكاء و بهترين هاي خدمات و نگهداري از ذخيره ساز ها هستند. اين حداقلی از زبان الكن بنده بود در برابر لطف حضرتعالي.

جناب آقای مهندس کوبچی - صدا و سیما شبکه نمایش و نسیم

سلام و عرض ادب . شما جزو معدود شرکتهای مورد تایید و مورد احترام بنده و همکاران فنی دانشگاه هستید در یک کلمه " عالی " . البته ما از شما همیشه معجزه دیدیم و به همه معرفیتون کردیم.گذرتون بازم تبریز افتاد افتخار بدید حضوری در خدمتتون باشیم از ارادتمندان شما هستیم و به اشنایی با شما افتخار میکنم

جناب آقای مهندس آسمانی - دانشگاه علوم پزشکی تبریز

بسمه تعالی ، 6 ماه قبل در مرکز داده فن آوا متاسفانه سروری دچار مشکل شد بعد از مراجعه به چندین شرکت هیچکدام جواب قانع کننده ای ندادند که در نهایت با تماس با آقای زاهدی به شرکت رسانه افزار مراجعه نمودیم که جناب آقای زاهدی بعد از بررسی های لازم و اطمینان خاطر از بازیابی اطلاعات کلیه اطلاعات را در اختیار ما قرار دادند و یکی از مشکلات جدی ما حل شد بدین جهت از جناب آقای زاهدی که با صبر و شکیبایی و تخصص خود باعث اطمینان خاطر مشتریان میشود تشکر فراوان میکنم .

جناب آقای مهندس ترنجیان - مدیر فنی شرکت فن آوا – 95/2/9

اطلاعات سرور از دست رفته موسسه پژوهشی علوم رنگ ، بطور کامل بازیابی شد، گرچه مهمتر از این بازیابی دقیق، اطمینان خاطر دوستان شرکت رسانه افزار و حتی تعهد آنها در قبال مبلغ و کار حرفه ای بود که قبلا انجام و تحویل داده بودند.

جناب آقای مهندس خسروی - پژوهشگاه علوم رنگ

با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم، امروزه حفاظت و امنیت اطلاعات الکترونیکی سازمانها با توسعه و گسترش فناوری در حوزه ای تی ، از جایگاه ویژه و مهمی برخوردار است چرا که حیات و بقای برخی سازمانها وابستگی زیادی به اطلاعات الکترونیکی و پایگاه داده ای آن دارد. علی رغم ایجاد تدابیرانه پیشگیرانه و تجهیز سیستم های امنیت داده ها، اختلال در سیستم داده ای و یا از بین رفتن اطلاعات موضوعی انکارناپذیر و ممکن الحدوث است. در این میان تخصص و توانمندی برخی دوستان در بازگرداندن حرفه ای اطلاعات از دست رفته و یا مختل شده،نقطه قوت مدیران سازمانها و کارشناسان حوزه آمار و فناوری اطلاعات است، جا دارد از همت این عزیزان خصوصا مهندس زاهدی و مجموعه حرفه ای آنان در حوزه ریکاوری اطلاعات بنحوی شایسته تشکر و قدردانی شود.

جناب آقای مهندس قاسمی - مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشکده علوم پزشکی مراغه

جناب آقای زاهدی - مدیرعامل محترم شرکت رسانه افزار بی تردید تلاش و پاسخگویی متعهدانه هر یک از ما در انجام وظایفی که نقش های تخصصی و اجتماعی مان بر عهده ما نهاده است میتواند گامی باشد هر چند کوچک ولی موثر در رشد و اعتلای نام مقدس میهن عزیزمان ایران. بدینوسیله از همکاری صمیمانه جنابعالی و پرسنل متخصص شرکت رسانه افزار در زمان بروز بحران سپاسگذاری نموده و توفیق روزافزونتان را در خدمت به این مرز و بوم از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم.

جناب آقای مهندس قضایی - گروه صنعتی آبتین

با سلام و احترام، جناب آقاي زاهدي ، آشنايي با شما و كمكي بزرگي كه شما انجام داديد براي ما باعث خرسندي و افتخار بوده است.شما لطف كرديد و من از نزديك شاهد تلاش شما بودم. از زحمات شما خيلي ممنونم.

سرکار خانم دکتر کاشانی - بانک ملی ایران - اداره كل بررسي طرحها

با سلام . از دست رفتن اطلاعات همواره جزیی از دغدغه‌های مدیران it می باشد. اما یک مشاور خوب در این زمینه می تواند این دغدغه را کاهش دهد. شرکت ویرا رسانه افزار قطعا یکی از مشاوران خوب در این حوزه است.

جناب آقای مهندس کنعانی - سرپرست امور فنی دوبلاژ سیما

سلام عليكم . پاسخگويی متناسب با نياز مشتری، درك حساسيت های سرويس، امانتداری و تخصص تجربه ای است كه طی سه روز تماس بی وقفه با شركت ويرا رسانه افزار تجربه كرديم .

مرکز مدیریت حوزه علمیه

رسانه افزار تنها امید شما, در ناامیدی مطلق برای از دست رفتن همه چیز!

جناب آقای مهندس عبدی - شرکت پارس خودرو

با سلام و احترام خدمت آقای زاهدی . رفتار حرفه ای ، مشتری مداری ،تعهد ، دانش و تسلط کامل ، آشنایی با کلیه تکنولوژی ها و برندها خدمات شرکت رسانه افزار با مدیریت آقای مهندس زاهدی عزیز را در بالاترین نقطه مبحث Data Recovery قرار می دهد.مانند یک طبیب حاذق. باید به شما لقب پنجه طلایی داد. آشنایی با شما باعث اطمینان خاطر متخصصین حوزه ذخیره سازی و پایگاه داده می گردد. شخصیت والا و آرامش شما در هنگام کار به دیگران نیز آرامش می دهد. آرزوی موفقیت در همه حال را برای جنابعالی و خانواده شرکت رسانه افزار دارم.

جناب آقای مهندس مسعودی - رییس مرکز داده شرکت پرداخت الکترونیک سامان

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای زاهدی عزیز و بزرگوار و با تشکر از شما و تیم فنی شرکت رسانه افزار بابت همه زحماتی که در تخصصی کردن دانش و توان عملیاتی تون جهت بازیابی اطلاعات می کشید . لازم است در خصوص تخصص و تجربه شما به اطلاع سایر دوستان و همکاران حوزه فناوری اطلاعات برسونم من زمانی که نا امید از دستیابی به اطلاعات از دست رفته ی سازمان شده بودم و از لحاظی نیز دستیابی به اطلاعات نقش حیاتی در تشخیص خطا و مشکلات پیش آمده داشت تنها تیم و دانش تخصصی شما به کمک ما و سازمانمان آمد و ما را از دغدغه های بسیار نجات داد.

جناب آقای مهندس فروغی - رئیس اداره شبکه و پروژه های خاص - شرکت مهندسین مشاور تجارت ( بانک تجارت )

تمام دیدگاه ها