استخدام و فرصت های شغلی

استخدام و همکاری در رسانه افزار

۱- استخدام کارشناس پذیرش :

استخدام کارشناس واحد پذیرش خانم با روابط عمومی خوب و دقت بالا جهت پاسخگویی و پشتیبانی حضوری، تلفنی و ارتباط با مشتریان در شبکه های مجازی , دارای مدرک کارشناسی در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات و آشنا با مجموعه نرم افزارهای Office  . بصورت تمام وقت جهت دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران خیابان دکتر فاطمی نیاز است .

ساعات کاری شرکت از ۹ صبح تا ۱۸ و پنج شنبه ها از ۹ تا ۱۴ است. قابل ذکر است که کلیه فرصتهای شغلی با رعایت تمامی قوانین و رویه های قانون کار و سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.

علاقه مندان جهت ارسال مدارک و رزومه با شماره ۰۹۱۲۱۵۷۱۲۶۷ در واتس آپ تماس حاصل فرمایند .

۲- استخدام کارشناس ارشد بازیابی اطلاعات :

شرکت ویرا رسانه افزار در راستای تکمیل فرصت های شغلی خود اقدام به استخدام نیروهای فعال و خلاق نموده و از آقایان علاقه مند به مباحث ذخیره و بازیابی اطلاعات با حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط مانند گرایش مهندسی سخت افزار – گرایش مهندسی نرم‌افزار – گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز  –  گرایش معماری سیستم های کامپیوتری  –  گرایش شبکه و  گرایش امنیت و رایانش امن از دانشگاه های معتبر داخل یا خارج کشور و دارای معدل بالا و همچنین دارای مدارک تخصصی و سابقه کار و آشنایی به مباحث استوریج و مجازی سازی و سرور ها و حداقل ۵ سال سابقه کار در همین زمینه و حداکثر سن ۳۵ سال بصورت تمام وقت با توانایی انجام ماموریتهای خارج از شرکت دعوت به همکاری می نماید .

 

استخدام کارشناس ارشد بازیابی اطلاعات

استخدام کارشناس ارشد بازیابی اطلاعات

ساعات کاری شرکت از ۹ صبح تا ۱۸ و پنج شنبه ها از ۹ تا ۱۴ خواهد بود.  علاقه مندان جهت ارسال مدارک و رزومه با شماره ۰۹۱۲۱۵۷۱۲۶۷ تماس حاصل فرمایند .قابل ذکر است که کلیه فرصتهای شغلی با رعایت تمامی قوانین و رویه های بیمه و قانون کار و سازمان تامین اجتماعی خواهد بود.