دیتا ریکاوری در الکامپ ۹۷

حضور پر شور شرکت رسانه افزار که فعال قدیمی و پر سابقه در زمینه دیتا ریکاوری میباشد در الکامپ همچون گذشته حتمی است . مانند سالهای قبل و نمایشگاههای الکامپ گذشته امسال هم در الکامپ میزبان شما علاقمندان به تازه های فناوری اطلاعات و دیتا خواهد بود.

دیتا ریکاوری

رسانه افزار دیتا ریکاوری در الکامپ ۹۷

در دوران ما که ارائه تکنولوژی های نوظهور هر روز نسبت به سال و ماه قبل بیشتر میشود. استفاده یا حضور و شرکت گسترده مردم در رسانه های اجتماعی گسترده است . و بکار گیری سازمانها از خدمات و تکنولوژی اطلاعات و دیتاهای حجیم  بیشتر. اقبال مردم و دولتها در استفاده‌ از خدمات برخط  هر روز به مراتب بیشتر است. اهمیت داده ها در مقیاس سازمانی و به دنبال آن اهمیت ذخیره سازی آن آشکار تر است. در این شرایط اهمیت دادن به هر گونه نمایشگاههای تازه های این صنعت توسط ارائه دهندگان، پدیدآورندگان یا فروشندگان و فعالان آن امری واجب است.

کیفیت این نمایشگاهها در گرو حضور پرشور همه اعضاء این خانواده بزرگ میباشد. تا بهره مناسب و بازده کافی برای علاقمندان و مصرف کنندگان این خدمات و کالاهای دیجیتال داشته باشد. تا اقبال خریداران و رونق بازار محصولات این حوزه را بدست آورد. در نهایت یک رویداد پر بهره برای هر دو طرف باشد. و نتیجه هم به شکل برد ، برد یا سود و منافع متقابل باشد.

نشانی و زمان

از روز ششم مردادماه تا نهم مردادماه طی چهار روز در نمایشگاه الکامپ امسال منتظر حضور و تشریف فرمایی شما عزیزان هستیم  .

آدرس غرفه شرکت ویرا رسانه افزار در نمایشگاه الکامپ امسال.

اتوبان دکتر چمران ، محل نمایشگاههای بین المللی تهران – سالن میلاد ( سالن ۳۱B )  – طبقه فوقانی – غرفه شماره ۲۰۵ است .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *