بازیابی اطلاعات هارد Seagate

مشتریان Seagate خوش آمدید.

ویرا رسانه افزار بازیابی اطلاعات ، تعمیر هارد دیسک و خدمات مرتبط با همه دستگاه های تولید شده توسط شرکت Seagate از جمله هارد SSD ، هارد اینترنال ، هارد اکسترنال و انواع آرایه های RAID را انجام میدهد.

شرکت Seagate بیش از ۲ میلیارد هارددیسک در سراسر جهان روانه بازار کرده است، این شرکت یکی از رهبران اصلی در توسعه تکنولوژی هارددیسک است. در رسانه افزار ما بطور مرتب با دستگاههای Seagate کار میکنیم، تیمهای ما ابزارهای پیشرفته ای را برای هارددیسک ها و هاردهای SSD تولید کرده اند.

بازیابی اطلاعات هارد Seagate

مزایای استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات دستگاه های Seagate   عبارتند از :

  • میزان موفقیت بالا برای تمام مدل ها

  • پشتیبانی از همه سیستم عامل ها و سناریوهای خرابی

  • عیب یابی های بدون ریسک بازیابی اطلاعات استاندارد

  • پشتیبانی از هارد SSD و انواع RAID ها

  • خدمات متعهدانه

  • خدمات سریع و اورژانسی در سراسر کشور

ما همچنین گواهینامه هایی اخذ نموده ایم ، از جمله یک مجموعه گسترده از گواهینامه های امنیتی (گواهینامه تایید صلاحیت از مرکز سمتا – گواهینامه ISMS سیستم مدیریت امنیت اطلاعات)، گواهینامه مهارت بازیابی اطلاعات سخت افزاری ( جراحی دیسک) HDRC .

ویرا رسانه افزار همیشه تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات هارد Seagate را برای شما میسر میکند، تیم ما برای کمک به شما و شروع کار آماده هستند، امروز با تیم خدمات مشتریان ما تماس بگیرید تا از خدمات ارزیابی رایگان ما بهره مند شوید.

تمام هارددیسک ها به لرزش ، آلودگی رسانه ها و دیگر عوامل گوناگون محیطی بسیار حساس هستند. ما به عنوان یک مرکز بازیابی اطلاعات هارد ، به دنبال مجموعه ای از تکنیک ها ، ابزار و روشهای نتیجه بخش هستیم تا رسانه های شما را از لحظه ای که به مرکز ما میرسد بطور ایمن نگهداری کنیم .

مهندسین رسانه افزار با استفاده از مجموعه پیشرفته ای از پروتکل های آزمایشگاهی در صدد حفظ نرخ ریکاوری بالا برای مشتریان بازیابی اطلاعات Seagate هستند.

ما به عنوا ن رهبر صنعت ریکاوری ، به طور منظم در جستجو، تلاش و تحقیق فن آوری های جدید هستیم تا به طور ایمن و مطمئن تمامی رسانه های Seagate را درمان کنیم. ما با داشتن فهرست بزرگی از قطعات هارددیسک ها ، این امکان برایمان فراهم شده است تا نسبت به رقبا میزان بازیابی بالاتر و زمان چرخش کار سریعتری داشته باشیم.

 

برخی از ابزارهایی که ما برای دستگاه های Seagate استفاده میکنیم عبارتند از :

  • ابزارهای تعمیر Frimware

  • ابزارهای تعمیر RAIDو سخت افزار RAID

  • نرم افزار اختصاصی تعمیر فایل

خدمات ویرا رسانه اقزار میزان موفقیت استثنایی و نتایج قابل اعتمادی را برای هارددیسک ها ، هاردهای SSD و دیگر دستگاه های ذخیره ساز شخصی و سازمانی رایج ارائه می دهد. همچنین این تضمین را برای شما فراهم می کنیم که در صورت بازیابی و سلامت اطلاعات بازیابی شده هزینه را پرداخت نمایید و در غیر اینصورت شما هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و همینطور ما هزینه عیب یابی و بررسی از شما دریافت نکرده و بصورت رایگان این کار را برای شما انجام می دهیم.

برای ارسال و شروع مورد کاریتان یا سوال در مورد خرابی هارددیسک خود، امروز با تیم ما تماس بگیرید
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری Seagate شماره تماس