بازیابی اطلاعات Western Digital NAS

بازیابی اطلاعات NAS وسترن دیجیتال (Western Digital)

اگر شما به اطلاعاتتان که بر روی سرور NAS وسترن دیجیتال ( WD ) است دسترسی ندارید؟ در این مواقع بازیابی اطلاعات NAS به آسانی یک راه حل می باشد. پس از بازیابی اطلاعات سرور NAS وسترن دیجیتال ( WD ) به سرعت میتوانید به اطلاعات دسترسی داشته باشید.

بازیابی اطلاعات NAS وسترن دیجیتال

بازیابی اطلاعات RAID در سرور NAS وسترن دیجیتال ( WD )

سیستم های ذخیره سازی تحت شبکه NAS به طور فزاینده برای ذخیره سازی نهایی اطلاعات بسیار مهم و غیر قابل تعویض استفاده میشود. سرورهای NAS وسترن دیجیتال ( WD ) ، با این حال در مقابل از دست دادن اطلاعات مصون نیستند، حتی اگر سیستم RAID ساخته شده آن از چندین هارددیسک تشکیل شده و قابلیت اطمینان بالایی داشته باشد.

اگر بعضی از هارددیسک های استفاده شده در RAIDساخته شده درست عمل نکنند یا کنترلر (Fail ) خراب شود، این موارد می تواند منجر به از دست رفتن اطلاعات شود. این به این معنا نمی باشد که سیستم های NAS وسترن دیجیتال (WD ) قابل بازیابی نمی باشد.

مهندسین ما به واسطه سالها تخصص در بازیابی اطلاعات از روی انواع سیستمهای RAID توانمندیها و تخصصهای وسیعی دارند و آخرین یافته های سازمانی را برای رسیدن به بهترین نتیجه در مدت زمان بازیابی اطلاعات در سیستم های ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) وسترن دیجیتال (WD) ارائه می دهند.

متخصصین ما میتوانند تمام اطلاعات از دست رفته در سیستمهای NAS وسترن دیجیتال ( WD ) را مستقل از ظرفیت Storage نوع اطلاعات و تعداد رسانه های استفاده شده را به طور کامل بازیابی نمایند. برای اینکه یک بازیابی اطلاعات تبدیل به یک بازیابی اطلاعات موفقیت آمیز شود این امر وابسته به تلاشها و کارهایی می باشد که در حال حاضر برای نجات اطلاعات انجام داده اید و موجب نتایج منفی شده است ، این اقدامات شما میتواند بر میزان موفقیت بازیابی اطلاعات و پیچیدگی عملیات بازیابی اطلاعات تاثیر گزار باشد.

روشهای جلوگیری از آسیب های بیشتر به سیستمهای NAS وسترن دیجیتال ( WD ) :

۱- برای شروع دوباره سیستم از گزینه بازسازی مجدد ( Rebuild ) و یا انجام CHKDSK و موارد مشابه دیگر استفاده نکنید تا مانع از دست دادن بیشتر اطلاعات شوید.

۲- هیچ برنامه جدیدی نصب نکنید ( برای مثال نرم افزار های بازیابی اطلاعات ) و اطلاعات جدید هم ذخیره نکنید . اطلاعات از دست رفته ممکن است برای همیشه حذف شده و فرایند بازیابی اطلاعات را تحت تاثیر قراردهد.

۳- در صورت روشن بودن NAS برای جلوگیری از، از دست رفتن بیشتر اطلاعات سیم برق را از پریز یا هر منبع برقی قطع کنید. بر روی هاردهای سیستم NAS وسترن دیجیتال (WD) لیبل هایی بچسبانید و شماره هر هارد را مطابق با موقعیت آن در دستگاه شماره گذاری کنید.

برای ارزیابی رسانه ها و یا اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مهندسی ما تماس بگیرید.
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری NAS شماره تماس

تجزیه تحلیل و بازیابی اطلاعات NAS وسترن دیجیتال (WD ) :

ما در زمان خرابی سرورتان همراه شما هستیم از لحظه گرفتن هارددیسک و باز گرداندن اطلاعات تا تحویل اطلاعات بازیابی شده تان.

در موارد اورژانسی ما ۲۴ ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته برای پاسخ به سوالات شما در دسترس هستیم . اگر شما نیاز به کمک فوری در بازیابی اطلاعات NAS وسترن دیجیتال دارید، ما امکان بازیابی اطلاعاتتان را در شرایط فاجعه بوجود آمده برای شما میسر میکنیم .

بررسی اجمالی مدلهای وسترن دیجیتال :

تکنسین های ویرا رسانه افزار عملیات های بازیابی اطلاعات موفقیت آمیزی را به طور مداوم در سرورهای NAS وسترن دیجیتال (WD) و دیگر برندهای سرورهای NAS انجام میدهند. در مواقع اورژانسی ما در ۲۴ ساعت شبانه روز ، ۷ روز هفته ، حتی در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی ، میتوانیم اطلاعاتان را بازیابی کنیم.

برخی از رایج ترین مدلهای Western Digital :

My Cloud EX4100
ظرفیت : ۲۴TB – 0TB
تعداد دیسک : ۴-Bay

NAS EX4100
My Cloud Pro Series PR4100
ظرفیت : ۳۲TB – 0TB
تعداد دیسک : ۴-Bay

NAS PR4100
My Cloud Expert Series EX2 Ultra
ظرفیت : ۱۶TB – 0TB
تعداد دیسک : ۲-Bay

My Cloud Expert Series EX2 Ultra
My Cloud Pro Series PR2100
ظرفیت : ۱۶TB – 0TB
تعداد دیسک : ۲-Bay

My Cloud Pro Series PR2100

WD My Book Duo

ظرفیت : ۱۶TB – 4TB

WD My Book Duo

My Cloud Mirror

ظرفیت : ۱۶TB – 4TB
My Cloud Mirror
My Cloud
ظرفیت : ۸TB – 2TB

My Cloud
WD My Book Pro
ظرفیت : ۱۶TB – 6TB

WD My Book Pro