بازیابی اطلاعات RAID 1

بازیابی اطلاعات RAID 1

ویرا رسانه افزار خدمات بازیابی اطلاعات RAID 1 را کاملاً قابل اعتماد در سراسر کشور ارائه میدهد. ما به عنوان خلاقترین مرکز بازیابی اطلاعات RAID در کشور، سریعترین زمان گردش کار ، با بالاترین میزان موفقیت اطمینان بخش، بهترین در کلاس امنیت ، دانش و تکنولوژی روز و بومی سازی ابزارها و تجهیزات بازیابی اطلاعات توسط متخصصین این مجموعه بهترین شرایط را برای شما فراهم کرده ایم.

بازیابی اطلاعات RAID 1

 

از جهات بسیاری، RAID 1 اساسی ترین فرم صحیح RAID است. سیستمهای RAID 1 از همسان سازی یا Mirroring استفاده میکنند به این معنی که هر دیسک در آرایه یک دیسک عیناً مثل خود دارد. هنگامیکه آرایه (Array) اطلاعات را می نویسد (Write) ، اطلاعات یکسان روی هر دو هارددیسک نوشته (Write) میشود. ساده ترین آرایه های RAID 1 دو عدد هارددیسک دارد، اگر چه برخی از سیستمها درایوهای اضافی برای حفاظت از خرابی احتمالی دارند. اغلب کسب و کارها آرایه های RAID 0 یا RAID 5 را با یک RAID 1 همسان (Mirror ) میکنند، با ایجاد یک کپی مشابه از آرایه اصلی افزونگی مضاعفی بوجود می آید.

RAID 1 مزایای متعددی نسبت به سایر تنظیمات محبوب RAID مانند RAID 5 و RAID 0 ارائه میدهد و یک گزینه قابل اعتماد است، در این سیستم تا زمانیکه یک درایو در حال کار است اطلاعات از دست نمیروند. با این حال، RAID 1 بهبود عملکرد بیش از یک هارددیسک استاندارد را ارائه نمیدهد و ممکن است در واقع عملکرد کندتر بدون اجرای چندین RAID کنترلر را ارائه بدهد. به این دلیل معمولا RAID 1 در مواقعی که تحمل خطا بالا از عملکرد مهمتر باشد استفاده میشود. با این حال ، با توجه به اینکه RAID 1 حفاظت و امنیت قابل توجهی بوجود می آورد، هیچ پیکر بندی (Config) RAID کاملاً مانع از دست رفتن اطلاعات نمیتواند باشد.

رایج ترین سناریوهای خرابی RAID 1 عبارتند از :

۱- حذف تصادفی فایل یا فرمت کردن

۲- خرابی RAID کنترلر

۳- خطا در بازسازی (Rebuild) RAID

۴- ناسازگاری های سخت افزاری

۵- خطاهای نرم افزاری که باعث آسیب یا خرابی فایل میشود.

۶- خرابی پیکر بندی آرایه RAID

۷- خرابی های چندین هاردیسک

۸- آسیبهای الکترونیکی

۹- خرابی سیستم عامل

از آنجا که شکست RAID 1 نسبتاً نادر است، شما نیاز به کارکردن با یک مرکز بازیابی اطلاعات با تجربه برای ریکاوری موفقیت آمیز اطلاعاتتان دارید. ویرا رسانه افزار به طور اختصاصی ، خدمات تعمیر و بازیابی حرفه ای برای انواع سیستمهای RAID از جمله RAID 1 را ارائه میدهد.

 

هنگام خرابی های RAID 1 چه باید کرد؟

اگر دسترسی به اطلاعاتتان در RAID 1 ندارید، سعی نکنید آرایه (Array ) را بازسازی (Rebuild ) کنید یا هر اقدام دیگری در جهت تعمیر سیستم خود انجام دهید. آرایه را راه اندازی مجدد نکنید، شما ممکن است بوسیله انجام این عملیات ها در شرایطی که سیستم در وضعیت خراب می باشد سهواً باعث آسیب به پلاتر و خرابی رسانه شوید.

به همین ترتیب، شما هرگز نباید ابزارهای دیسک را روی سیستم اجرا کنید، ابزارهای رایج مانند Scandisk و Chkdsk می تواند به RAID که دچار شکست شده است آسیب وارد نماید، در حالیکه ۱ RAID به این نوع آسیب ها از دیگرتنظیمات RAID مقاوم تر است. ابزارهای دیسک تنها می توانند به از دست رفتن اطلاعات کمک کنند. سیستم را به سرعت با نگه داشتن دکمه پاور یا سوییچ پاور خاموش کنید. با رسانه افزار تماس بگیرید تا گزینه های ریکاوری RAID را برای شما مطرح کنند.

برای ارزیابی رسانه ها و یا اطلاعات بیشتر با تیم خدمات مهندسی ما تماس بگیرید.
۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری RAID 1 شماره تماس

پیشرفته ترین و بهترین مرکز بازیابی اطلاعات RAID

ما با دارا بودن یک لابراتوار بازیابی اطلاعات پیشرفته و مجهز به تجهیزات و دانش و تکنولوژی روز دنیا، انواع خرابی RAID را به سرعت و بطور موثر امکان پذیر میکنیم. مهندسین ما اجزای RAID آسیب دیده را بدون خطر آلودگی رسانه تعمیرکرده و به لطف دارا بودن مجموعه بزرگ از کارت های کنترلر و اجزای آن میتوانیم تقریباً هر آرایه آسیب دیده ای را در ظرف چند روز تعمیر نماییم.

همچنین ما استانداردهای امنیتی بسیار عالی دریافت نموده ایم که می توانید این گواهینامه ها را ملاحظه نمایید.

 

مزایای استفاده از خدمات بازیابی اطلاعات RAID 1 ما عبارتند از :

۱- خدمات اورژانسی RAID (365/7/24 )

۲- بررسی و بازبینی رایگان

۳- تضمین هزینه بازیابی اطلاعات در قبال سلامت اطلاعات

۴- مجهز به تجهیزات پیشرفته لابراتوار بازیابی اطلاعات ، دانش و تکنولوژی روز دنیا

۵- خدمات تخصصی RAID با تیمهای مهندسی اختصاصی

۶- پیشرو در صنعت با میزان موفقیت نزدیک به ۱۰۰ درصدی

۷- دارای گواهینامه تایید صلاحیت از مرکز”سمتا” مرکز راهبردی سامانه مدیریت تامین کننده ” صنایع دفاعی و نیروهای مسلح “

۸- عیب یابی بدون ریسک رسانه ها

در رسانه افزار، ما با سرمایه گذاری در امکانات و تجهیزاتمان بهترین بودنمان در ایران را حفظ کرده ایم. مهندسین ما تجربه سالها کارکردن با انواع RAID را دارند، و چون ما تعمیر RAID 1 را همراه با خدمات بازیابی اطلاعات ارائه میدهیم، ما با اقدامات مفید و کارا میتوانیم مدت زمان از کارافتادگی غیر ضروری سیستم شما را رفع کرده تا سیستم شما به وضعیت کاری بازگردانده شود.

اگر اطلاعات شما روی یک آرایه حیاتی می باشد و از دست رفته است، شما نیاز به خدمات ریکاوری RAID قابل اعتماد از یک مرکز پیشرو در صنعت بازیابی دارید.
برای شروع و یا برای اطلاعات بیشتر در باره هزینه و زمان بازیابی اطلاعات ، هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید. و همزمان برای اطمینان خاطر و کاهش استرس خود به فهرست بلند مشتریان و تقدیرنامه ها و رضایت نامه های استفاده کنندگان از خدمات ما نگاهی بیاندازید .