بازیابی اطلاعات Seagate NAS

ویرا رسانه افزار انواع راه حلها را برای سیستم های ذخیره سازی متصل به شبکه (NAS) فراهم می کند. ما با اتکا به دانش و تجربه و توانمندیها ی فنی مهندسینمان و برخی از ابزارهای پیشرفته صنعت ، بازیابی اطلاعات NAS و تعمیر سیستم ها در تمامی اندازه ها را انجام می دهیم.
سیستم های NAS فایل سرورهایی هستند که به کاربران کامپیوترهای متعدد اجازه ذخیره سازی آسانتر و ( بطور بالقوه امن تر) تحت شبکه را میدهد. از آنجا که سیستم های NAS در اندازه و پیچیدگی متفاوت هستند. شرکتهای بازیابی اطلاعات برای رسیدن و ارائه نتایج مطلوب نیازمند تجربه گسترده کارکردن با تنظیمات(Config) مختلف می باشند.

بازیابی اطلاعات Seagate NAS

 

رسانه افزار هر سیستم NAS که شامل موارد ذیل میباشد را می تواند بازیابی (ریکاوری) نماید:

۱) خرابی های سخت افزاری و آسیب های الکترونیکی

۲) فرمت عمدی یا سهوی و فایل های حذف شده

۳) آسیب های ویروس

۴) آتش ، دود، آب و دیگر آسیب های محیطی

۵) خرابی چندین هارد و از دست دادن آرایه RAID

۶) عدم موفقیت بازسازی (Rebuild ) RAID و سایر موارد

در رسانه افزار ، ما بطور تخصصی بازیابی اطلاعات Seagate NAS و تعمیر دستگاه NAS را انجام میدهیم . تیم ما مستقیماً با فایل های دیجیتال کار میکنند و باخیال راحت می توانند آرایه های RAID آسیب دیده را تعمیر کنند و از تجربه از کار افتادگی غیر ضروری کسب و کارتان جلوگیری میکنند.

ما یک مجموعه کامل از گواهینامه های امنیتی داریم که بیش از دیگر شرکت های بازیابی اطلاعات می باشد ، دانش و فن آوری پیشرفته ، این امکان را به ما میدهد تا در سریعترین زمان چرخه کاری و با بالاترین میزان بازیابی اطلاعات نسبت به سایر رقبا قرار بگیریم. ما همچنین بازبینی و تشخیص های استاندارد انواع دستگاههای NAS و سیستم ها را به صورت رایگان انجام می دهیم ، تیم های ما آماده هستند تا تجزیه و تحلیل دقیق از خرابی NAS شما را خدمتتان ارائه نمایند.

* برای شروع امروز با ما تماس بگیرید.

فرایند بازیابی اطلاعات ما برای دستگاهای NAS

دستگاه های NAS و یا دیگر سیستم های چند درایوی به دلایل مختلف میتوانند دچارخرابی شوند ، رسانه افزار برای هر یک از این انواع سیستمها و برحسب خرابی مورد خرابی یک فرایند استاندارد قابل اطمینان که منجر به درمان مناسب باشد را ارائه می نماید.

ما در شروع هر مورد استاندارد را به صورت رایگان بررسی می کنیم، و حدود قیمت مشخص و تخمینی از زمان چرخه کار مورد بازیابی تان را به شما اطلاع می دهیم. اگر شما هزینه بازیابی را تایید کنید، ما سخت افزار آسیب دیده را تعمیر میکنیم، و خرابی های هر هارددیسک را قبل از برگرداندن آرایه RAID NAS (در صورت وجود) اصلاح می کنیم . مهندسین ما به صورت کاملاً ایمن فایل های آسیب دیده را تعمیر می کنند و یک کپی کامل از اطلاعاتتان را ارائه میدهند. در طول این فرایند ، ما با دقت کنترل های امنیتی را لحاظ میکنیم تا از دسترسی به رسانه های غیر مجاز جلوگیری شود.

رسانه افزار روی تکنولوژی NAS سرمایه گذاری کرده است ، ما سخت افزار و ابزارهای مربوط به هر سیستم را داریم. مهندسین ما تجربه کارکردن و بازیابی اطلاعات انواع فایل سیستم های NAS رایج را دارند، ابزارهای تخصصی اختصاصی ما این امکان را به ما میدهد تا در سریعترین زمان ، دقیق ترین و بهترین اقدام مربوطه را انجام دهیم . ما هرگونه ضمانت سخت افزاری فعال را تا زمانیکه از خدمات ما استفاده می کنید باطل نمیکنیم ، و ما با میزان موفقیت بالای ۹۶درصدی حامی شما هستیم.

ما همچنین خدمات تعمیر NAS را هم ارائه میدهیم ، تا سخت افزار شما به حالت عملیاتی برگردانده شود . رسانه افزار زمان از کارافتادگی را به میزان قابل ملاحظه ای می تواند محدود کند ، و خدمات قابل انعطاف و متنوع ما به شما کمک میکند تا بعد از یک فاجعه ای که برای اطلاعات شما به وجود آمده بودجه خود را تحت کنترل نگهدارید. ما تنها مرکز بازیابی اطلاعات هستیم که به صورت ۳۶۵/۷/۲۴ اورژانسی خدمات بازیابی اطلاعات NAS را انجام می دهیم، و صرفنظر از موارد خدمات شما ، ما همیشه بهترین تکنولوژی که مربوط به دستگاه شما میباشد را استفاده می کنیم.

 

اقداماتی که هنگام خرابی های سرور NAS انجام دهیم

خرابی NAS می تواند موجب از دست دادن فوری اطلاعات شود ، به منظور افزایش شانستان برای رسیدن به یک نتیجه موفقیت آمیز، ما قویاً توصیه به انجام اقدامات فوری می کنیم. دستگاه NAS تان را خاموش کنید و ارتباط آن را با هر منبع برق یا تغذیه ای قطع کنید. این امر موجب میشود تا وضعیت اولیه اطلاعاتتان حفظ شود ، و به تیم ما این امکان را می دهد تا به سرعت و بطور موثر اقدامات مربوطه را انجام دهند .

تشخیص و عیب یابی رایگان ” رسانه افزار” یک را ه بسیار عالی را برای شما فراهم می کند تا با ارزیابی هزینه های بالقوه بازیابی اطلاعات قبل از اینکه هرگونه اقدام تعهد آوری را انجام دهید این امکان را داشته باشید که تصمیم صحیحی را اتخاذ نمایید. ما بهترین ویژگی های امنیت را نسبت به سایر مراکز بازیابی اطلاعات ارائه می دهیم ، تیمهای متخصصان ما تجربه برخورد و بازیابی اطلاعات تمام سناریوهای شایع خرابی NAS را دارند.

 

دیگر مزایای خدمات ما عبارتند از:

۱- دارای بهترین گواهینامه های امنیتی

۲- پشتیبانی از تمامی دستگاه های NAS

۳- میزان موفقیت بالا و گزینه های مورد انعطاف پذیر

۴- خدمات اورژانسی ۳۶۵ / ۷/ ۲۴

برای افزایش شانس تان و برای رسیدن به یک بازیابی کامل ، به محض اینکه علائم خرابی NAS را مشاهده کردید شما باید دستگاه NAS خود را برای تشخیص و عیب یابی سریع به دفتر ما ارسال نمایید.
ویرا رسانه افزار رهبر و پیشرو در بازیابی اطلاعات NAS میباشد، ما مجموعه ای بزرگ از ” سرعت ” راه حل هایی با قابلیت انعطاف را برای همه انواع سیستم های ذخیره ساز ارائه می کنیم.

۳ – ۸۸۹۷۴۶۷۲ ۰۲۱ ، ۱ – ۸۸۹۷۷۹۶۰ ۰۲۱ ریکاوری NAS شماره تماس

برای شروع و یا برای اطلاعات بیشتر در باره هزینه و زمان بازیابی اطلاعات ، هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرید. و همزمان برای اطمینان خاطر و کاهش استرس خود به فهرست بلند مشتریان و تقدیرنامه ها و رضایت نامه های استفاده کنندگان از خدمات ما نگاهی بیاندازید .

 

برخی از رایج ترین مدلهای NAS Seagate :

Business Storage BlackArmor
ظرفیت : ۱۶TB – 4TB
تعداد دیسک : ۴-Bay

بازیابی-اطلاعات-nas-seagate-Rackmount
Business Storage Rackmount NAS
ظرفیت : ۳۲TB – 8TB
تعداد دیسک : ۸-Bay

بازیابی-اطلاعات-nas-seagate-BlackArmor
Business Storage 1-Bay NAS
ظرفیت : ۴TB – 2TB
تعداد دیسک : ۱-Bay

بازیابی-اطلاعات-nas-seagate-1bay

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *