مهندس زاهدی نماينده سكيور ديتا ريكاوري

خدمات ارسال و بازیابی اطلاعات در خارج کشور

این خدمات جهت بازیابی های پیچیده که در ایران یا سایر کشورها ممکن نیست ارایه میگردد.هارد فوق در ایران بازیابی نشد و در نهایت توسط شرکت آمریکایی سکیور دیتا ریکاوری با موفقیت تمام انجام گردید .
شرکت رسانه افزار بالغ بر ۱۲ سال است که نماینده شرکت مشهور و معظم —– است. و در موارد لزوم از سرویس های خاص و ویژه این شرکت که در سی و چند کشور دنیا لابراتوار و دفتر دارد استفاده میکند ، تصویر فوق نیز مربوط به یکی از هاردهای مشتریان رسانه افزار است که بدلایل پیچیدگی فنی در ایران و سایر کشورها قابل بازیابی نبوده و به شرکت —– دیتا ریکاوری در—–ارسال گردید و آن شرکت موفق به بازیابی اطلاعات گردید و اکنون هارددیسک و اطلاعات بازیابی شده به تهران بازگشته است . شرکت رسانه افزار از سال ۲۰۱۴ با شرکت ——- دیتا ریکاوری در —– همکاری داشته و خدمات پیچیده ترین مشکلات بازیابی در سطح دنیا را از این طریق به مشتریان خود ارایه میکند .

5 دیدگاه در خدمات بازیابی اطلاعات سرورهای خارج کشور
  1. شرکت طلایاب تصویری ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۸:۰۵ پاسخ

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

  2. سلام بنده از طریق پست ترکیه هارد رو برای ریکاوری به ایران ارسال کردم اما هاردم ریکاوری نشد ، ممکنه گمرک فرودگاه به دلایل امنیتی هارد من رو فرمت کرده باشه که دیگه اطلاعاتم قابل بازگشت نباشه?

  3. خرید فالوور اینستاگرام ۱۵ آبان ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۳ پاسخ

    عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *