روال بازیابی اطلاعات سرور ها

روال بازیابی و انجام فرایند بازیابی اطلاعات سرورها در رسانه افزار به چه شکل است ؟  به جرأت میتوان گفت رسانه افزار تنها شرکت بازیابی اطلاعات سرور با امکان سنجی و تشخیص واقعاً بدون خطر است. ما خیلی سریع برآوردی از قیمت و زمان انجام کار اعلام خواهیم کرد و هزینه خدمات ما به نوع مشکل و سناریوی اتفاقات روی سرور شما و زمان انجام کار بستگی دارد.
پس از دریافت تائیدیه مشتری در مورد هزینه و مدت زمان انجام کار، هرگونه اقدامات فیزیکی و تعمیرات لازم دراتاق تمیز کلاس ۱۰۰ توسط مهندسان با تجربه در بازیابی هارددیسک ها ، SSD ها ، و درایوهای هیبریدی آغاز میشود که ممکن است تعویض هد خواندن و نوشتن یا هرگونه اشکال دیگر واختلال درعملکرد مکانیکی باشد که در شرایط اورژانسی طی چند ساعت انجام میگیرد. پس از آن ، یک ایمیج فیزیکی از درایوهای معیوب تهیه میگردد و هنگامیکه ما یک کپی کامل از داده های سرور ایجاد میکنیم قادر خواهیم بود از ایمیج های تهیه شده به جای سخت افزار اصلی به منظور جلوگیری از هرگونه احتمال آسیب رسانه ها در آزمایشگاه استفاده کنیم و اطلاعات را بازیابی کنیم بدین منظور کارتهای RAID و سخت افزارهای متعدد و تجهیزات شبیه سازی و نرم افزارهای تولیدی خودمان، به مهندسان ما در بازیابی سرورهای آسیب دیده بدون دسترسی به سخت افزار اصلی کمک شایانی می کند و پروسه بازیابی را چندین برابر سریعتر امکان پذیر میکند.
پس از این مرحله ترمیم اسیب های منطقی انجام شده وسپس یک کپی از فایلها روی یک رسانه دیگر که مشتریان تامین میکنند، تهیه میشود حجم اطلاعات بازیابی شده بسته به ظرفیت سرور و فایلهای درخواستی متفاوت است و حفظ امنیت اطلاعات در مراحل بازیابی، کپی و نگهداری تا تحویل اطلاعات باسختگیری های زیاد و امکانات پیشرفته کنترل میشود.