فلش درایو های دارای کلید جلوگیری از نوشتن یا Write Protect Switch 

یکی از راههای آلوده شدن کامپیوترهای خانگی و شرکتها و سازمانها به ویروسها که اتفاقاً خیلی هم شایع است از طریق استفاده از فلش درایوهاست. شاید شما هم تجربه ویروسی شدن فلش و کامپیوترتان را بر اثر متصل کردن فلش به لپ تاپ دوستتان را داشته باشید . تنها راهی که بشود با خیال راحت یک فلش درایو را به سیستمی که ممکن است ویروسی باشد متصل کرد و ویروس به آن منتقل نشود آنست که در حین اتصال بتوان از نوشتن داده ها و اطلاعات روی فلش درایو جلو گیری کرد اما امکان خواندن اطلاعات ممکن باشد . اما مسئله اینست که چگونه ؟

چون معمولا فلش درایو ها دکمه ای برای جلوگیری از نوشتن داده ها ندارند و همین موضوع کاربران زیادی را دچار مشکل کرده است ؛ از این رو کمپانی کانگارو  Kanguru  و چند کمپانی دیگر جدیداً محصولی مطابق با این نیاز کاربران تولید کرده اند.

فلش درایو تولیدی شرکت کانگارو که به نام  FlashBlu30 می باشد ، همانطور که از نامش پیداست از رابط پر سرعت USB3.0 بهره می برد و دارای یک دکمه ی فیزیکی برای انتقال بین دو حالت جلوگیری از نوشتن اطلاعات و داده ها به صورت تصادفی و بالعکس میباشد. و علاوه بر ویژگی فوق ، این درایو کوچک و زیبا دارای سرعت خواندن و نوشتنی معادل با ۱۴۵ و ۴۵ مگابایت بر ثانیه نیز هست .

این فلش در ظرفیت های ۸ گیگا بایت تا  ۲۵۶ گیگابایت عرضه شده است ، البته از فناوری USB 2.0 نیز پشتیبانی میکند .

FlashBlu_30_onTransparentReflectReversedwIcons

 

فلش درایو تولیدی شرکت کانگارو ذخیره سازی مقرون به صرفه، محافظت شده و سریع در انتقال اطلاعات ، با طراحی کوچک و مقاوم از آلومینیوم و جمع و جور و سبک وزن است . این فلشدارای یک سوئیچ فیزیکی محافظت در برابر نوشتن برای محافظت از اطلاعات شما و ایمن بودن آن در اتصال به هر رایانه ای است. درایو را در حالت فقط خواندنی قفل کنید و فایل های خود را در یک حالت محافظت شده که نمیتوان آنها را رونویسی با تغییر داد مشاهده و استفاده کنید . این ویژگی همچنین از احتمال آلوده شدن فلش درایو به ویروس ها و بدافزارها در هنگام قفل بودن جلوگیری میکند . با باز کردن این سوئیچ شما درست مانند سایر فلش درایو ها میتوانید از آن استفاده کنید.

 

 

415MqKFe2KL

 

 

item_XL_4564017_1111100

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *