مراکز دیتا ریکاوری روبروی سازمان آب .

تنها مرکز ریکاوری خیابان فاطمی روبروی سازمان آب فقط شرکت رسانه افزار است . یک مرکز قدیمی و معتبر و معتمد و مطمئن که بیش از بیست و پنج سال در خدمات دیتا ریکاوری فعالیت کرده است. رسانه افزار مشتریانی از وزارتخانه ها و سازمانها و شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی از اقصی نقاط کشور داشته وهمچنان هم دارد.

رسانه افزار سابقه خوب و شایانی کسب کرده و بعنوان پیشرو خدمات بازیابی اطلاعات کشور و منطقه فعالیت میکند.  اما مدتی است که چند مرکز دیتا ریکاوری بقصد استفاده از اعتبار نام رسانه افزار و برند شرکت رسانه افزار هستند. آنان در فضای مجازی و شبکه اینترنت و صفحات وب و آگهی هایشان از کلمات و واژه های نامربوط به خود استفاده میکنند. عباراتی مثل ” بازیابی برج ساعت” و ”ریکاوری روبروی سازمان آب” و مواردی از این قبیل.

متاسفانه ایشان سعی میکنند که بروش غیر اخلاقی و با گمراه کردن و جذب مشتریان به این شیوه منفعتی کسب کنند .

از شما مخاطب عزیز خواهش میکنیم که مراقب تبلیغات این مراکز ریکاوری باشید. اجازه ندهید با کپی این عبارات فریب تان بدهند و سوء استفاده کنند. با استفاده از کلماتی چون آدرس شرکت رسانه افزار و … فریبتان ندهند. ایشان میکوشند تا شما و سایر جستجوکنندگان را با واژه های غیر واقعی در موتور جستجوگر هایی مثل  گوگل جذب کنند. پس لطفا مراقب باشید که به بیراهه نروید .

ریکاوری روبروی سازمان آب

اگر شرکت یا مرکزی برای جلب مشتری به امور غیر اخلاقی دست بزند یعنی بنیان تبلیغات کسب و کار خود را بر اساس سوء استفاده از اعتبار دیگران بنا نهاده است .

یعنی با گمراه کردن و جذب مشتریان سایر مراکز کسب درامد مینماید. آیا همچین شخصیتی قابل اعتماد و امین اطلاعات شما میتواند باشد ؟ در اینکار باید اول صلاحیت و اطمینان یک مرکز تشخیص داده شود. سپس بحث صلاحیت فنی و علمی موضوعیت پیدا خواهد کرد.

کلید واژه “ریکاوری برج ساعت ” 

کلید واژه ریکاوری برج ساعت نیز یکی دیگر از واژه ایی هست که مورد استفاده برخی قرار گرفته است. در حالیکه که کوچکترین ارتباطی با ساختمان برج ساعت و یا حتی خیابان فاطمی هم ندارند. 

پس شما باید مراقب دفاتر دیتا ریکاوری و بازیابی اطلاعاتی که از کلماتی مثل آنچه در آدرس شرکت رسانه افزار بکار رفته از جمله واژه برج ساعت یا واژگان “ریکاوری برج ساعت”  یا عبارت “روبروی سازمان آب”  استفاده می کنند باشید.

آدرس ما : تهران ، خیابان فاطمی ، روبروی سازمان آب ، پلاک ۱۶۵ ، برج اداری ساعت ، طبقه ۸ ، واحد ۸۳

ریکاوری روبروی سازمان آب
برج ساعت