محمد سعيد قاضي زاهدي ( سعيد زاهدي ) مدیر و کارشناس بازیابی اطلاعات شرکت رسانه افزار در نمايشگاه پترو اي سي تي

گزارش و مصاحبه ICT PRESS در غرفه رسانه افزار  در نمایشگاه PetroICT با آقای مهندس زاهدی

به گزارش شبکه خبری ICTPRESS ، قاضی زاهدی مدیر عامل این شرکت در خصوص زمینه کاری ویرا رسانه افزار به خبرنگار ما گفت: در زمینه خدمات بازیابی اطلاعات برای تجهیزات ذخیره‌سازی انبوه شرکتها و سازمانها فعالیت میکنیم. این کار روی تمام وسایل ذخیره‌سازی از فلشهای کوچک گرفته تا تجهیزات ذخیره‌سازی سازمانی مانند دیتاسنترها و سرور رومهای شرکتهای بزرگ انجام میشود.

همچنین از دیگر خدماتی که انجام میدهیم میتوان به تولیدات نرم‌افزاری اشاره کرد که در داخل خود شرکت تولید میشود. از جمله این نرم‌افزارها؛ نرم‌افزار بازیابی و آنالیز اطلاعات از مالتی درایوها و اطلاعات روی Raid است و روی Storageهای مختلفی مانند SAN؛ DAS و NAS قابل استفاده است.
طرح امنیت در ذخیره‌سازی یکی دیگر از راهکارهایی است که توسط شرکت ما ارائه میشود. برای سازمانهای بزرگ و مراکز داده طرح امنیت در ذخیره‌سازی ارائه میدهیم که در حفظ و نگهداری اطلاعات کاربرد زیاد خواهد داشت. این مسئله برای دیتاسنترها و سازمانها کاربردی زیاد دارد. ابزار ویژه‌ای هم برای این کار تولید کرده‌ایم و طرح بصورت مشاوره و اجرا در محل سازمان قابل ارائه است.
این کار چهار فاز متفاوت دارد که در هر فاز مستندات و بهینه‌سازی و سلامت‌سنجی تجهیزات و تهیه بکاپهای سیستمی در این فرآیند به ترتیب اجرا میشود.
نرم‌افزار دیگری برای امحاء اطلاعات داریم که برای تجهیزات ذخیره‌سازی بزرگ انجام میشود. نرم‌افزارهای مشابه خارجی در چندین مورد کاستیهایی داشتند که ما اقدام به تولید این نرم‌افزار کردیم.
فاضی زاهدی اینگونه ادامه میدهد که: آخرین نرم‌افزاری که تولید کرده‌ایم برای بازیابی فیلمهای دوربین کانن است که قبلا امکان بازیابی اطلاعات روی کارتهای حافظه آنها وجود نداشت ولی این کار توسط ما قابل بازیابی است.
مرکز ویرا رسانه افزار یکی از قدیمیترین مراکز بازیابی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دیتا است که در کل کشور فعالیت میکند. همچنین ما گواهینامه ISMS داریم. این گواهینامه مربوط به سیستم مدیریت امنیت اطلاعات است.
مجهز به تجهیزات پیشرفته خارجی و همچنین تولیدات داخل هستیم و با فناوری روز دنیا سازگار هستیم.

لینک خبر 

لینک خبر 

لینک خبر 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *